ПАЦАНКА О• 17 октября 2014

Приват - неадеквати) для банківських працівників (і не тільки ) буде цікаво діз

Сьогодні на повному серйозі працівники привату намагались мені пояснити, що паспорт не є об"єктом ідентифікації особи у них в банку. в них, щоб особу ідентифікувати, потрібно спочатку відкрити якийсь продукт. це з саме повторювали на 2-ох їх точках. при тому радили дзвонити на лінію НБУ для скарг (типу, дзвоніть, можна додзвонитися, якщо дзвонити пару діб пірряд - нормально?!). чомусь коли сказала, що збираюсь написати письмову скаргу в регіональне відділення НБУ - ставлення одразу помінялось, ідентифікація пройшла чітко і гладко, навіть без відкриття будь-якого їх продукту.
Мені, як банківському працівнику в минулому - просто дар мови відібрало, коли вони мені в один голос говорили ПАСПОРТ НЕ Є ОБ"ЄКТОМ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ОСОБИ. а на питання а що ж тоді є плавно переходили на свої продукти))
sweetlanka• 17 октября 2014
Ответ дляВилами по воде
такая дурь только в привате
Ага, а в других банках другая дурь - своя собственная.

Святой• 17 октября 2014
Ответ длямладокошкина
если Вы мне посоветуете другой банк, который выдаст мне мою валюту, я тоже перестану быть клиентом привата
В том-то и дело что альтернативы как таковой нету.
Святой• 17 октября 2014
Ответ дляПАЦАНКА О
в мене пару років назад була неприємна історія ( я в даному банку ніколи нічого не відкривала) - в мене раптом виявилась картка, з якоюсь страховкою підключеною, і що найцікавіше - з кредитним лімітом (якщо не помиляюсь 5 тис. грн - тоді це були нормальні гроші) - дізналась я про картку коли на адресу мого фактичного проживання прийшов лист з вимогою заплатити 20 чи 30 грн за цю так звану страховку до картки ( що це за звір, я тоді в них так толком дізнатись не змогла), картку вони закрили без жодних моїх платежів, оскільки я почала залякувати, що бубу судитись з ними, оскільки підписи на документах точно не мої і тд. Але думаю вони пішли мені на поступки навіть не тому - менеджер, який мені цю картку відкривала - за пару днів після її відкриття була звільнена з скандалом ( відкривала картки, ставила на них кредитний ліміт, знімала гроші, періодично по деяких щось погашала...). так що мені тоді ще дуже повезло. а звідки в неї були мої данні - досі питання. так що я в них ні за що нічого не відкрию, поки в своєму розумі))
У каждого клиента Привата есть своя история, мы например 3 месяца закрыть кредитную карту не могли на которой были в плюсе
Стрекозей• 17 октября 2014
у меня по паспорту отказались деньги на депозит принимать, видите ли их компьютер не распознал меня по фотографии, а паспорт им не подтверждение личности.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 17 октября 2014
Ответ дляСтрекозей
Круто!

Я закрыла кредитную карту в течении 5 минут в отделении, но ею не пользовалась и не буду пользоваться никогда.
Разгуляшка• 17 октября 2014
Не валите на начальство. Каждому менеджеру за открытие продукта дают бонус. Точно не скажу, но кредитка около 50грн. Вот они и наезжают внаглую.
ПриватБанк• 17 октября 2014
Добрий день!
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ситуацію, що склалася і допомогти Вам. Повідомте на help@pb.ua детальний опис ситуації, контакти для зворотного зв´язку і точну адресу відділення, в якому у Вас виникли труднощі.
З повагою, ПриватБанк.
Татьяна И.Л• 18 октября 2014
Ответ дляПриватБанк
Добрий день!
З повагою, ПриватБанк.
Ни фига ваш Приват в пользу клиента не разбирается, нечего себя позиционировать как нечто приличное