Детектор лжи• 18 октября 2014

Где можно на ин.сайтах посмотреть обувь Tommy Hilfiger ?

Мишка-шалунишка• 18 октября 2014
6рм

Я шалунья• 18 октября 2014
амазон, 6рм
ОхиИВздохи• 18 октября 2014
На оф. сайті і на Ібей.
vikusya_vipp• 18 октября 2014
6пм, амазон, сиера. На сиере очень часто хорошие купоны есть вдобавок к скидкам на сайте. На ебей часто китайский товаров много очень.
ОхиИВздохи• 18 октября 2014
Ответ дляvikusya_vipp
Це якщо вибирати з Китаю, а якщо пропускати китайського продавця - то якраз таки там і оригінали, починаючи від брендових (Шанель, Гальяно, Барбері і тд), закінчуючи бюджетнішими, я там Лакосту, Тімберленди, М. Корси, UGG купувала - все оригінал.
Шелест счастья• 18 октября 2014
Ответ дляnatochka30
лакосту в китае? а как вы знаете, что оригинал тоно?может хорошая копия?
ОхиИВздохи• 18 октября 2014
Ответ дляШелест счастья
Ви не вірно прочитали, я мала на увазі Ібей, а там єпродавці звідусіль і Китай в тому числі, в тому що я купую оригінал з США - я не маю жодного сумніву