Брехушка• 22 октября 2014
Вибори
Збираюсь йти на вибори і не можу оприділитись:
-Самопоіч
-Громадянська позиція
А ваша яка думка?
-Самопоіч
-Громадянська позиція
А ваша яка думка?
Результат:
вже голосів:
84 (51.85%)
Самопоміч
70 (43.21%)
Інша в обговореннях
8 (4.94%)
Громадянська позиція
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
Так Порошенко с Тигипко друзья) У них договор,что Тига проходжит в Раду и они создают коалицию
Як на виборах Президента всіх так підготували, що тільки Порошенко і тільки повинен бути один тур. Вибору нема.
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляЗам Ам
А ви соціологічними опитуваннями не цікавилися? Там Блок Порошенко, Народний Фронт, Батьківщина і Ляшко впевнено лідирують. Ось такі нові обличчя..(((
А як відомо соцопитування чесними рідко бувають, тобто нас вже готують до результатів. Щоб потім не дивувалися сильно...
це дійсно так! вони і без опитування будуть лідирувати, бо їх люди вже знають, а там ще десятки партій, про які навіть не чули люди. За Ляшко багато молоді буде! Так що не дивуйтесь. Нових не буде ніколи, хіба старі вимруть!
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
Могу вам сказать с 100% уверенностью что пройдет и Тигипко
а как же без него! Сначала Пенс.рефому принял,а теперь сам её критикует и говорит, что сделает, чтоб пенсии были! БРЕХУН! Через пару лет полстраны без пенсии будет благодаря ему!
Телочка• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Скільки можна?
Там видно такі кошти задіяні, що приходиться тільки здогадуватися.
На рекламу по телебаченню за одну хвилину 100 тис грн
А у Садового меньше? Посмотрите сколько рекламы и билбордов по стране. А это тоже все деньги и не сотни тысяч. а миллионы. Так что все одинаковы. к сожалению.
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
вы были лично на их встрече?
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
Вони взагалі там всі друзі. Рука руку миє як говориться. Перед виборами суцільна показуха для народу. ВР це система, де всі свої. Все продається і купується.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
А Ляшко,насправді, тільки піариться з тими вилами, а сам такий же хапуга як і всі інші(((
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляТелочка
у Садового не меньше, но там новые лица!!! именно новые
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
У соціальних мережах лідирує Самопоміч, але вона в рейтингу опитувань далеко не на першому місці.
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Второй Жириновский! зато кричить як!)))
Телочка• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
Ну и что. а система то старая. Ну придут они туда новые и будут все накатанной схеме делать.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
Второй Жириновский! зато кричить як!)))
А люди вірять, думають от правільно все говорить.
Телочка• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
А откуда у честных и новых людей такие деньги на рекламу??? Ни у кого вопрос не возникал?
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
В ВР у кожного своя роль. Образ Ляшко ’свій хлопець’. Його кандидатура розрахована на певне коло виборців і це працює. Он скільки захоплюються Ляшко і кажуть ’він прикольний і класний.’ Хоча в реалі звичайний злодій як і всі інші.
Ответ дляНевидимка Майя
вы были лично на их встрече?
Лично не была,но были люди которые работают в администрации президента,с которыми дружит супруг.
И лично знакома одним из кандидатов в депутаты из партии Тигипко,который входит в первую 30ку списка
Так что это 100% правда
Но если не верите,то дело Ваше
После выборов сами увидите
Так что это 100% правда
Но если не верите,то дело Ваше
После выборов сами увидите
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляТелочка
Кандидатів проплачують зацікавлені особи. За тебе платять, ти потім працюєш в ВР на зацікавлену особу. Не секрет адже, що нашою країною реально рулять олігархи.
Телочка• 22 октября 2014
Ответ дляЗам Ам
ну я это все прекрасно знаю. я много чего из схем знаю не по наслышке, но не хочу это все в инете писать.
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляТелочка
Чому? Ви ж все одно анонім)
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляТелочка
тогда зачем тогда с таким подходом выборы, зачем вообще жить? странное рассуждение!
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляТелочка
У Садового есть)))
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
Так что это 100% правда
Но если не верите,то дело Ваше
После выборов сами увидите
Так что это 100% правда
Но если не верите,то дело Ваше
После выборов сами увидите
я во многое верю))) они только перед людьми враги! а так - целуются)))
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
А ніхто й не каже що вибори народу потрібні..
Брехушка
• 22 октября 2014
Кого-кого, а Тигипко, терпіть не можу. Робить одне, говорить друге...
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Так всі інші такі ж.) Кажуть, обіцяють, а потім роблять зовсім інше.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляЗам Ам
Бідний народ. Годує цих всих хапуг, а вони його гноблять. Я теж ходила на зустріч з депутатом ВР, хотіли отримати допомогу, відносно протизаконних дій місцевої влади, але він мене відшив. Виходить закони діють тільки на папері. А обіцяють перед виборами дбати про кожного.
Царевна в уггах• 22 октября 2014
Зачем вообще эти выборы в разгар войны
Мы либо пойдем голосовать за Народный фронт, либо вообще не пойдем. Еще думаем
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
Зачем вообще эти выборы в разгар войны
А чому Народний фронт?
Царевна в уггах• 22 октября 2014
Мне Яценюк кажется толковым и понимающим политиком. А вообще из всех зол выбираем наименьшее. Хотя мне кажется, что эти выборы абсолютно ни к чему не приведут. Потратят последние деньги на выборы свои, а нам цены поднимут снова.