Брехушка• 22 октября 2014
Вибори
Збираюсь йти на вибори і не можу оприділитись:
-Самопоіч
-Громадянська позиція
А ваша яка думка?
-Самопоіч
-Громадянська позиція
А ваша яка думка?
Результат:
вже голосів:
84 (51.85%)
Самопоміч
70 (43.21%)
Інша в обговореннях
8 (4.94%)
Громадянська позиція
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляДадосвидания
уже само слово Самопоміч говорит за себя!
а це хто як розуміє)))в кого наскільки є розуму
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляЗам Ам
8 100 000 гр. щомісяця ми витрачаємо їм на зарплату. Це мінімум. Плюс надбавки, виплати та інші пільги. За що ми їм платимо стільки грошей? За те що вони країну деребанять і б´ються в Раді?
Видно є за що битись...
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляФлюорография гуся
Тоже игнор. Почему я должна снова наступать на те же грабли и предоставлять бездельникам и болтунам теплые рабочие места, хорошо оплачиваемые и с множеством льгот.? Кстати, территория страны уменьшилась, а кол-во этих брехунов почему-то остается прежним?
а что Украина стала меньше?????
Чебураха с перцем• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Оце так?
і так мені прикро стало,а кажуть вони все зможуть,мабудь лише кармани свої напхати грошима зможуть.
це як з партією Удар Кличка,вона була нова,та за неї лбди йшли голосувати,бо мали надію що щось змінять,а вони теж лягли під існуючи партії,а Кличко навідь земді у Києві продавати почав.
так чим самопоміч від удару відрізняється?як на мене то нічим,аби у раду пролізти.а там вже фіг випреш їх.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляЧебураха с перцем
Виходить нема кого вибирати(((
Чебураха с перцем• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
а опозиція допомогла?)))
ні,я до них не ходила,але за правління їхної партії моя сім´я жила ,а не виживала.
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляНалитое яблочко
Вы вопрос автора вообще читали?))
Читали) Це я до того, що все вже вибрано без нас. Хоч за Самопоміч, хоч за кого голосуй...
Капитошечка• 22 октября 2014
Ответ дляПищалка
И я смотрю телевизор,политические рекламы... У всех один девиз - идут бороться с олигархами и коррупцией ... Интересно получается - они сами против себя идут бороться? или как.
Реально не верю ни в одного из политиков! Столько лжи и горя за последние пол года на фоне призыва к патриотизму!
Согласна с вашим высказыванием, хотела голосовать против всех, но нет такого пункта, и случайно в ютюбе нашла видео Геннадия Балашова партия 5.10. голосовать буду за него. Никого не переубеждаю, просто посмотрите к размышлению.
Брехушка
• 22 октября 2014
Вони зараз тільки те й роблять, що рвуться до корита. Великі там гроші крутяться...
А казали, що лишать у ВР 200 чоловік. То цими словами вони тільки сколихували повітря.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляSunny Shop
За візьми і зроби.
Ви вважаєте, що щось все таки зміниться?
Sunny Shop• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Выбора просто другого нет. Надеюсь Садовой не подкачает.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляSunny Shop
Я теж так думаю, бо він говорив, що людина повинна мати бога в душі.
12 галюцинаций• 22 октября 2014
Ответ дляКашпо
Нужно выбрать ВР и сразу всех расстрелять, выбрать новых и опять расстрелять всех, после 3го раза расстрелевать уже можно будет только половину, ну и тд. С 5-6 раза возможно наберем не воров)
Вы забыли написать, что расстрелять еще тех, кто будет приходить на похороны расстрелянных
Быстрее результата добьемся
Краля-Галя• 22 октября 2014
Ответ дляНевидимка Майя
а что Украина стала меньше?????
Вы только узнали???
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ для12 галюцинаций
Быстрее результата добьемся
Так хочеться вже позитивних результатів, бо так жити просто дуже тяжко.
12 галюцинаций• 22 октября 2014
Ответ дляЧебураха с перцем
Фифачка• 22 октября 2014
Ответ дляSunny Shop
он мне запомнился обращением..
Я-Андрій Садовий, працюю мером Львову.
Этим он покорил мое сердце.
Все говорят..я- мер Киева или я-всея Украины...
Я-Андрій Садовий, працюю мером Львову.
Этим он покорил мое сердце.
Sunny Shop• 22 октября 2014
Ответ дляФифачка
он мне запомнился обращением..
Я-Андрій Садовий, працюю мером Львову.
Этим он покорил мое сердце.
Я-Андрій Садовий, працюю мером Львову.
Этим он покорил мое сердце.
А мне этим. Принцип очень просто у нас. Возьми и сделай.
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляSunny Shop
Будем надіятись...
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляКраля-Галя
Вы только узнали???
от вас узнала! интересно на какие территории?
Зам Ам• 22 октября 2014
Ответ дляБрехушка
Будем надіятись...
А ви соціологічними опитуваннями не цікавилися? Там Блок Порошенко, Народний Фронт, Батьківщина і Ляшко впевнено лідирують. Ось такі нові обличчя..(((
А як відомо соцопитування чесними рідко бувають, тобто нас вже готують до результатів. Щоб потім не дивувалися сильно...
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляЗам Ам
Знову дурять(((
Коли це закінчиться?
Вони вже давно про все домовились між собою, а народ дурять.
Коли це закінчиться?
Брехушка
• 22 октября 2014
Ответ дляiolanta88
Могу вам сказать с 100% уверенностью что пройдет и Тигипко
Скільки можна?
Там видно такі кошти задіяні, що приходиться тільки здогадуватися.
На рекламу по телебаченню за одну хвилину 100 тис грн
Невидимка Майя• 22 октября 2014
Ответ дляЧебураха с перцем
за правління ПР не було війни! а опозиція причетна прямо до війни! та це ваше право