Хлопаю ресницами• 31 октября 2014
Как позвонить оператору Киевстар?
Единая страна!• 31 октября 2014
466 , выбираете язык , слушаете про акции , выбираете основной раздел , начинает говорить - выбираете 4 , потом 9 .
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 31 октября 2014
о, це ціла наука!!!!! заховалися так, що я ледве знайшла! Подзвонила на 466 і зайшла в розділ: у вас вкрали телефон. Там є фможливість з’єднання з оператором, більше ніде не знайшла....
Хлопаю ресницами
• 31 октября 2014
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Спасибо! Действительно только так дозвонилась оператору.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 31 октября 2014
Ответ дляХлопаю ресницами
син випадково підключив смс із погодою, за яке знімали 1,28грн щодня. в кінці тексту було написао, що для відключення послуги відправте слово СТОп на цей же номер. я декілька разів відправляла, а смс все приходиь і приходить. Почала шукати як зв’язатись з оператором і була в шоці -як це непросто!!! Звязалась і мені сказали, що для відключення послуги потрібно відправити на цей номер три одиниці (111). У мене був шок...... Дурять людей де і як тільки можна....