Сину 2 роки, ми пролікували нежить, але носиком продовжує хрюкати, вночі цього немає. Можливо хтось з таким стикався? Скільки часу це було?
mammy Polya• 09 ноября 2014
Сколько может длиться лучше не проверять,а посетите лора, мы при таком пили асинис,был затяжной насморк и ребенок прихрюкивал во сне, а сейчас хрюкает,но это аденоиды
Ответ дляmammy Polya
Нам Лор пролікував запалення в гайморових пазухах, завтра їдемо знову! але боюсь, що знову припише сильне лікування:( а вам збільшення аленоїдів теж лор встановив?
Метод обстеження - пальпація?
Ответ дляshlihta
Метод обстеження - пальпація?
для виявлення розмірів аденоїдів- самий найкращий спосіб-ендоскопія...трохи лоскотно,але не боляче. На комп*ютері видно їхні розміри, набряк слизистої і колір і все інше...пальпація то пальцем в небо.