shlihta• 09 ноября 2014

Сомплюхи не течуть, але іноді прохрюкує носиком.

Сину 2 роки, ми пролікували нежить, але носиком продовжує хрюкати, вночі цього немає. Можливо хтось з таким стикався? Скільки часу це було?
elena 26• 09 ноября 2014
Промывайте физраствором или хьюмером,нам всегда помогает,ч-з пару дней все проходит

mammy Polya• 09 ноября 2014
Сколько может длиться лучше не проверять,а посетите лора, мы при таком пили асинис,был затяжной насморк и ребенок прихрюкивал во сне, а сейчас хрюкает,но это аденоиды
botamir• 09 ноября 2014
похоже аденоиды
voitenko• 09 ноября 2014
Ответ дляbotamir
похоже аденоиды
мне тоже так кажется, сами таким страдаем (
отек
автор shlihta • 09 ноября 2014
Ответ дляmammy Polya
Нам Лор пролікував запалення в гайморових пазухах, завтра їдемо знову! але боюсь, що знову припише сильне лікування:( а вам збільшення аленоїдів теж лор встановив?
Метод обстеження - пальпація?
автор shlihta • 09 ноября 2014
Ответ дляvoitenko
отек
Отак- це ж не аденоїди?
botamir• 09 ноября 2014
Ответ дляshlihta
Метод обстеження - пальпація?
для виявлення розмірів аденоїдів- самий найкращий спосіб-ендоскопія...трохи лоскотно,але не боляче. На комп*ютері видно їхні розміри, набряк слизистої і колір і все інше...пальпація то пальцем в небо.
Лисий хвост• 09 ноября 2014
Мы промывали Отривин беби
автор shlihta • 11 ноября 2014
Надію як слон! лор сказав лише вигрівати!!!!!!

автор shlihta • 11 ноября 2014
Надію=радію