Леди Г• 16 ноября 2014
Аукро
Кто платил за рекламу на главной аукро, та что 60 грн стоит? как продажи? есть смысл тратить такие деньги?
Хлопаю ресницами• 16 ноября 2014
Я вже перепробувала всі види реклами і на різних сайтах (аукро,кідстаф,клумба),і можу сказати з власного досвіду - це все фігня.Якщо людині потрібен саме твій товар,то вона й без реклами знайде,а якщо не треба,то хоч цапа скачи і реклама тут не допоможе.
Зубная фея• 16 ноября 2014
Ответ дляХлопаю ресницами