Пирожкиня• 17 ноября 2014
Чим я ризикую?
Шукали з чоловіком велосипед. Знайшли і вартість приваблива. Домовились про покупку. У продавця був рейтинг 0.02. Наступного дня оголошення всі зникли, а у відгуказ з"явився запис, що вона шахрайка. Минуло кілька тижнів і вона мені пише, що готова продати велосипед і відправити наложенним платежем.
Суть питання - чим я ризикую при такій відправці? Чи краще не починати нічого? Дякую
Тоска в носках• 17 ноября 2014
якщо хочете поберегти свої нерви, краще не починати нічого.
велосипед це покупка не на один день. якщо через три дні він розвалиться на частини, кому будете претенції виставляти?
Украиночка• 17 ноября 2014
без предоплаты? отправка НП наложенным? Думаю ничем, только доставка будет дорого.
Рассказница• 17 ноября 2014
потраченным временем! Ну и деньгами на пересылку, если переведете на оплату наложки заранее