Случайно натолкнулась в Фейсбуке на видео о переходе церквей и узнала то, чего не понимала. Понравилось высказывание священника из Ровенской области на 20 минуте.
На завершення нашої розмови настоятель Ісаївської УГКЦ Святого архангела Михаїла о. Андрій Смольський сказав: ’Обов´язково напишіть, що наша стара, дерев´яна церква, крита гонтами, є єдиною на Турківщині, яка зберегла свою первісну красу. Її, як тільки могли, охороняли, підремонтовували наші сільські активісти. І боляче, дуже боляче буде, якщо такий унікальний храм на нашій Бойківщині пропаде...
Прізвища священників аж ніяк не сходяться... як і церква МП