Люблю Украину• 20 ноября 2014
Новий Рік 2015р
Я б хотіла подарочок.....
Може організуємо так купляєм подарочок на 15гри (еле тільки нове не бу)і висилаем ..
тобто ?наприклад...пишем тут я хочу вибираем кого хто хоче.... пише і переписатися в личку адресами хто скільки хоче
чи як?? або ви щось краще придумайте....
Знаєте як би класно на новий рік отримати подарунки....????????
Strawberry1• 20 ноября 2014
Ответ длялюбительница
А что на 15 грн мона здесь найти? Интересная идейка
Символ года например)
КтоЕслиНеЯ• 20 ноября 2014
Ответ дляStrawberry1
Символ года например)
в атб можно купить, как раз хватит денег))
лаМпочка• 20 ноября 2014
Девочки, простите что влезаю) подарите прекрасной девушке (дочки моей подруги) подарок на новый год в виде голоса))) буду очень признательна
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-707265