Підкажіть до кого можна звернутись щоб вибрати дійсно гарну сосну тому що пропозицій багато боюсь попасти на погану якість. Хочемо пишну гарну сосну 2,10
Ответ дляКактус из кожезаменителя
а где сайт?
я тут на кидстаффе покупала ель элитная, очень красивая
Я мала на увазі kidstaff якщо можна силку на продавця в лс. Буду дуже вдячна.
MANGO_1982• 30 ноября 2014
https://www.kidstaff.com.ua/tema-1887611.html заказывала тут в прошлом году, была самая дешевая цена на кидстаффе. сейчас не знаю. Ель шикарная, стоит своих денег , покупала за 874 грн. сейчас 1265 грн