Аноним• 12 февраля 2013
куплю Фабрикау тортиков Play Doh бу
Аноним
• 12 февраля 2013
Ответ дляАноним
Как такое можно купить бу?
ну можливо хтось награвся і бажає продати) чи що ви мали на увазі?
Аноним• 12 февраля 2013
а вы именно фабрику тортиков хотие? а вот такой наборчик? с коробкой и целыми баночками некоторого пластилина
Аноним
• 12 февраля 2013
Ответ дляАноним
за скільки гривень продаєте?)
Усатая полосатая• 12 февраля 2013
Аноним• 12 февраля 2013
Ответ дляАноним
за скільки гривень продаєте?)
на ней цена наклеена 396 грн., подарили на новый год,игралась 2 раза, отдам за 180
Аноним
• 12 февраля 2013
Ответ дляАноним
давайте щоб було швидше напишу вам в лічку?
Аноним
• 13 февраля 2013
Ответ дляЕлена19
давайте
перепрошую що вам давати??? з вашої сторони не зовсім коректно влазити в чужу темку і купувати те що купує автор