Appert• 06 декабря 2014

Посоветуйте, что подарить автолюбителю на зиму? Желательно полезное! ))

obyavu• 06 декабря 2014
Ответ дляDestrox
Подогрев сидений меня уже разагитировали...(( Хотя идея неплохая. А вот грелки надо изучить тему. У меня знакомый в ГАИ показывал. Чудаку ноги перебило в мороз, так гаишники этими грелками спасали пока скорая приехала.
почему разагитировали?

tolyu• 06 декабря 2014
Ответ дляНочка
Я б не отказалась от чашки-термоса.
Еще у меня нет аптечки. Вот бы кто то подарил.
точно і в мене немає. треба купити.
автор Destrox • 06 декабря 2014
Ответ дляobyavu
почему разагитировали?
Говорят они быстро приходят в негодность от частого использования зимой. Один сезон и покупай новую.
obyavu• 06 декабря 2014
Ответ дляDestrox
вам наверное говорят про дешовый Китай по 20 дол
в таком случае это логично и даже не понятно как сезон выдерживают

а я ВАм предлагаю рассмотреть Германию - думаю не конкурент Китаю
фрау Гитта• 06 декабря 2014
Ответ дляDestrox
я б такими речами не балувався... це ж машина а не транспарант. Потім залишиться темна і світла зони в місцях поклейки. Досить прапорця під склом і України в серці.
згодна) просто від безвиході уже розглядаю всі варіанти. Тому що всякі розморожувачі, щітки, вогнегасник, аптечка в людини є. Потреби у грілці дякувати Богу за 15 років не було жодного разу, далеко не їздить. Ну от чим можна порадувати автолюбителя?
автор Destrox • 07 декабря 2014
Ответ дляфрау Гитта
Я все ж таки зупинився на грілках. Дизайн супер. Ціна низька. Навіть просто знати, що вони лежать в аптечці, вже спокійніше. Якби сам їздив за кермом - обов´язково б придбав і собі. А те що у Вас не було потреби - то це звичайно добре. Я от поки їздив в мене не було жодної потреби в знаку аварійної зупинки. )) Але це не значить що він не потрібен. Водії інколи попадають в такі ситуації... що навіть лижну маску і шапку потрібно постійно з собою возити! )) Можу порекомендувати компресор. ДУЖЕ потрібна річ для кожного відповідального водія. Ще манометр потрібен. А взагалі класна річ - датчики на кожне колесо, які постійно передають дані про температуру та тиск в колесі. Дешевше варіант - там просто колір ковпачка міняться, в залежності від того нормальний тиск чи значно змінився і потрібно втручання водія. Вони недорогі.
фрау Гитта• 07 декабря 2014
Ответ дляDestrox
Дякую за докладну і конструктивну відповідь . Але, схоже, скільки водіїв - стільки й думок. Сьогодні акуратно прозондувала на предмет грілок - відгуку не відчула((( Компресори є. Про датчики на колесах сказав, що це для блондинок((( Не знаю, що ще залишилося... А дашки над вікнами і над стеклами - становлять якусь цінність?
фрау Гитта• 07 декабря 2014
Ответ дляDestrox
Не підкажете, можливо, десь продають подарункові сертифікати на автотовари? Але з хорошим вибором і нормальними цінами.
автор Destrox • 08 декабря 2014
Ответ дляфрау Гитта
Ви знаєте, жодного разу не стикався.

автор Destrox • 08 декабря 2014
Ответ дляфрау Гитта
Мій знайомий з автосервіса, якого я поважаю як великого спеціаліста, колись сказав мені на моє запитання про всі ці дашки і ’мухобойки’: ’- Це все жлобство і міщанство. Машина повинна машиною’.
Надіюсь відповів на ваше запитання.))
Ви придбайте декілька грілок, вони дешеві і симпатичні, як на мене. І виглядають набагато дорожче від своєї вартості. Ти більше українського виробництва, а не якийсь там Китай...)) Мені сьогодні вислали десяток, все ж таки замовив повторно і для себе, не втримався )). Там є такий стиль, називається ’Мілітарі’. Одна велика грілка 10,95грн. Повторна активація до 5 разів. Правда, чи будуть вони завтра в наявності, - це питання. Я сьогодні вибирав уже із залишків. Народ все забирає на фронт ((.