Є одне прохання.Малому мала на Миколая купити Тут найкраща ціна і ще і знижку по коду можна організувати 23% Чоловік був в Києві 1 день,але з ними такі заморочки(зробила попереднє замовлення,він туди приїхав,а його немає)Можна замовити доставку до себе,але мало того,що 50 грн коштує, то і знижку не жають(треба в магазині брати)-брєд повний.
Можливо хтось проживає си працює поблизу ТЦ "Альта-Центр",там сьогодні є цей чохол. Гроші я на карту вам перекину,тільки допоможіть зробити дитині свято.
Код на знижку в мене є(правда він був на сайті засвічений), то може не дійсний,але коли чоловік до них приїзджав,то вони і без кода казали,що знижку зроблять.
Ответ дляДедуськина бабуська
я зараз на радіоринок їду, спитаю про чохлик
дуже дякую
Маурита• 09 декабря 2014
329 грн полная стоимость
скидка 23% - это 75 грн, еще 50 грн доставка к Вам
Вы хотите сэкономить 125 грн, а кто-то должен вместо Вас идти в магазин и это покупать!
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
Ответ дляМаурита
329 грн полная стоимость
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
я б з радістю,навіть дам вам свої координати,але знижку по телфону вони не дають
Ответ дляМаурита
329 грн полная стоимость
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
Потом идти на почту и Вам отправлять?
Кому это надо?
уж лучше воспользуйтесь доставкой
і я розпитую тих,хто поруч. От я н-д би працювала там поблизу,чому б не сходити в обід.