Бутылка Кифира• 12 декабря 2014
дівчата лікарі! дуже прошу! поможіть розшифрувати аналіз....
я уже сил просто немаю.. руки опускаються, у 3 лікарів консультувалася, нині і чора змушена була піти на роботу, але через 2 години мене уже привезли.. сил зовсім немає.
Починалося усе банаотно - ОРВ, темпер. 38, ломоита у тілі, дуже сильна, голова, без насморка і горла... потім на 3 день усе добавилося.
Прийшлося пропити цефадокс 7 днів, але як результат - 37,2 тримається...
Тепер через 3 дні, не сало легше, приписали Азитросандоз, уже 3 день а темпер.37....
2 рази здавала аналіз, ренген і Флюрка - без змін, пневмонії немає, нічого не болить, але час від часу ниють ноги...очі червоні як у кроля, трошки захрипліть...
Гемоглобін 130
лекоцити 6
СОЕ -5
палички-7
сегмент.-30
еозоноф.3
лімфоц. 60
моноцити 4
дуже прошу розрадьте... а то сказала терапевт - здати на ревмопроби і печінкові, а також заг аналіз крові ще у приватній лабор.
і сказала до гематолога... як я боюся... а якщо щось виявлять.. у мене 2 діток... як вони без мене...
Гемоглобін 130
лекоцити 6
СОЕ -5
палички-7
сегмент.-30
еозоноф.3
лімфоц. 60
моноцити 4
Добра всем!• 12 декабря 2014
Ответ дляЛапка
а це що? про що свідчить?
Системные заболевания соединительной ткани
Добра всем!• 12 декабря 2014
Ответ дляЛапка
а тоді підкажіть - як від тої вірусної позбутися?? що пропити?? що дати собі і заспокоїтися?
Как я могу советовать заочно? Исключите системное, и тогда к инфекционисту.
Добра всем!• 12 декабря 2014
Ответ дляЛапка
дякую я знаю... ален де найти у Львові такого лікаря..
я зазвичай не пишу тут, щоб мене полікували, але нині - я уже у відчаї, і написала може щоб почути заспокійливі висновки.. може від того полегшає...
завтра здам додаткові аналізи і буду бас=чити, але ж цілу неділю треба прожити щоб у понеділок щось почути.
Дуже страшно..
Ще й сон дурний мені снився, що я бачу свій зуб, але він має чорну не дирку а як від штиря іноді є таке чорне..
от проснулася я мокра від того сну і подумала - захворію...
дівчата підтримайте, хоча б морально....
Дуже страшно..
У вас нет данных за лейкоз - это уже очень хорошо. С огромной вероятностью у вас вирусная инфекция. Чего вы паникуете?
Бутылка Кифира
• 12 декабря 2014

так ви правильно замітили паніка...
я сама розумом - розумію що паніка у мене, завтра здам додаткові аналізи - і все буде ясно..
але тривожність така - що просто капец...
он муж зараз привезе результати аналізів вчорашні... забрав з поліклініки...
Бутылка Кифира
• 12 декабря 2014
даю ще дані:
гемоглобін-130
лейкоцити 6,7
СОЕ 5
палички-10
еозоноф. 1
сегмнт. 46
лімфоц. 39
моноити 4
закинула у аналіз - нічого... вроді усе в нормі...
гемоглобін-130
лейкоцити 6,7
СОЕ 5
палички-10
еозоноф. 1
сегмнт. 46
лімфоц. 39
моноити 4
Пез Году Неделя• 12 декабря 2014
Ответ дляЛапка

так ви правильно замітили паніка...
Автор, я просто поддержу Вас! У меня тоже анализы непонятные, но другие показатели не в норме (соэ, лимфоциты, гемаглобин). Тоже темку сегодня создавала. Тоже паникую, диагнозы несуществующие приписываю. Не знаю, что делать. И так тараканы в голове были, а теперь еще добавились) Думаю, нафиг вообще пошла в эту поликлинику) Может и само б прошло)
Бутылка Кифира
• 12 декабря 2014
да... мене температура схилює і ломота у ногах....
щось зовсім ті вірусняки обнагліли....
хочу бути здоровою! буду здоровою!!! 1000000% буду здорова. завтра усе здам і переконаюсяч що то дурна банальна віруска!
щось зовсім ті вірусняки обнагліли....
Бутылка Кифира
• 12 декабря 2014
і найцікавіше що незнаю що таке пропити щоб та хрень і зараза вийшла....