Своего не предлагать• 19 декабря 2014

Я одна сьогодні проводжу свято вдома ?

Надоїли вже запитання від подруг чого ти вдома сидиш ?Виходьте кудись ...Блін ніхто не розуміє що реально треба мати на двох з 150-200 грн щоб сходити випити 100 грам доброго вина або коктелю,ми вдома адже всі гроші потратили дитині на миколайчика ,дитина радіє і ми разом з нею..а гуляти це вже так..обійдемся ,смакуємо цукерки ,пєм чайок і от так провели сьогоднішній день ...Є такі як я ?
Jullimeduza• 19 декабря 2014
Ответ дляБедная Лиза
це я до свого коньяка, бо заникала як ліки для тиску, ще б згадати куди заникала))), а полюбляю всякий, аби коньяк)))
помогает?)))я , кстати, когда плохо себя чувствую, - один глоток и живчик главное не злоупотреблять

автор Своего не предлагать • 19 декабря 2014
Ответ дляБедная Лиза
чого ж ми не в Хмельницькому-така компанія пропадає))
не кажіть
Гороховая• 19 декабря 2014
я у Львові)
Ответ дляJullimeduza
от і я про то кажу по 50 грам і все я як лікар оздоровчого комплекту не більше ані ні
Ответ дляГороховая
я у Львові)
а я під Львовом
Бедная Лиза• 19 декабря 2014
Ответ дляJullimeduza
в мене тиск понижений після інсульту- коньяк те, що треба, ковток і аж в очах розвиднюється
Зеброчка76• 19 декабря 2014
А что может быть лучше теплой семейной компании с довольным подарком ребятенком да еще и с чаем? С Праздником Вас!
Ответ дляБедная Лиза
ого в мене теж був мікро інсульт..у вас від чого?
Jullimeduza• 19 декабря 2014
Ответ дляЗеброчка76
Спасибо! Вас также!!!

Бедная Лиза• 19 декабря 2014
Ответ дляСвоего не предлагать
лікар сказав- бо дурна, треба все до *опи, а ти все до голови, нерви, все в собі тримала, в 33 роки
Бедная Лиза• 19 декабря 2014
Ответ дляСвоего не предлагать
а у вас?
Ответ дляБедная Лиза
а у вас?
ой в мене струс був ,отримали мікро інсульт від того всього,тепер часто голова болить мене
Бедная Лиза• 19 декабря 2014
Ответ дляСвоего не предлагать
то давайте за Миколая, щов у всіх все було добре
Сливочная пенка• 19 декабря 2014
Да, Муж в больнице, я с доцей дома, веселуха одним словом(((
ГейТуда• 19 декабря 2014
Для меня это не праздник. Как дань обществу, положила ребенку сладости. Даже не думала отмечать.