Фифачка• 27 декабря 2014

психологи, я до вас за порадою.

Знаю,що в тіток у віці з 3-х років починаються страхи, які часто переслідують у сні. Мому сину майже 4. З недавніх пір почпла помічати, що часто розказує мені якісь жахіття. Вчора перед сном сказав щр бачив таке кіно, що там дядя пішов в тунель,а тьотя померла. Я ніколи не говорила з ним про смерть, і телевізора у нас не має. Неможу зрозуміти звідки такі розмови. Коли спитала умнього,ияк цеипомерти, що означає- простовідповіа...ну це так буває.
Тоиговорить про кров, монстрів, про привидів....хоча я завжди кажу що їх не існує, що все це вигадка. З мультиками не повязую, бо чітко контролюю що він дивиться. Дивиться фіксиків,свинку пеппу, чіп і дейл, качині історії....ніяких монстрів і привидів не має. Дитина він добра, не агресивна. Недавно почав трохи малювати, хоча він взагалі якось не цівався цим взагалі. В нього у кімнаті завжли на столі стоять фарби і альбом. І малює він дивно, просто замальовує весь аркуш одним кольором і кажеищо це море. То червоний аркуш, то блакитний, то фіолетовий, навіть чорний був. З чим повязана така поведінка?
Я строга мама, але без фанатизму. Ми з ним і обіймаємся і цілуємся, і розмовляєм про все.... Зараз чоловік на заробітках, так малий і спить зі мною.
Мстящий за Зайца• 27 декабря 2014
в садик ходит?

Мстящий за Зайца• 27 декабря 2014
с кем еще общается?
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляМстящий за Зайца
в садик ходит?
Так , ходить.Ніколи не жалівся на вихователів чи діток. В садочок ходить із задоволенням, рветься туди....дуже любить діток
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляМстящий за Зайца
с кем еще общается?
Коло дуже обмежене. Тіль я, і дітки які в садочку. Він дуже комунікабельний, спілкується щавжи і з усіма....з людьми на автобусних зупинках, в магазині з продавцем....для нього немає чужих, він наче всіх за своїх сприймає.
Мотористка• 27 декабря 2014
Мій набрався про монстрів в садочку, в них в групі є хлопчик на рік старший так він там їх і страхає монстрами. А взагалі діти починають боятися видуманих істот з 4-5 років. В нас зараз також почав боятися. Сину 4 роки.
Потрындельница• 27 декабря 2014
Авторе, ви чогось не договорюєте - ’про кров, монстрів, про привидів’ просто так дитина розповідати не буде. Тактовно виясніть у дитини звідки воно взялося, хто розповів. Вибачте, але ви пишете - ’Коло дуже обмежене. Тіль я, і дітки які в садочку.’ І при цьому - ’Він дуже комунікабельний, спілкується щавжи і з усіма....з людьми на автобусних зупинках, в магазині з продавцем.’
Мстящий за Зайца• 27 декабря 2014
Ответ дляФифачка
автор, он же общается с другими детками, детки приносят новую информацию, новых впечатлений, рассказывает или делиться толи тем что слышали, видели, например в новостях! Была девочка, которая рассказывала, про аварию ужасную, как руки ноги отрезали, об этом ей рассказали в детском саду детки, которые смотрят новости с родителями!!! нельзя этого делать, ребенок даже не видя этого, ему достаточно лишь слышать, даже не напрямую, он анализирует это, и может рассуждать и думать об услышанном даже после того как пройдет месяц!!! спросите его, только не напрямую, а издалека...

Аноним Первый• 27 декабря 2014
Содержание снов-это по сути собирательные образы того что мы когда либо видели и переживали.Ребенку не может снится то,чего он не видел.Скорее всего Вы чтото не договариваете.Если ребенок рисует преобладательно одним цветом и выбирает при этом темные,это может свдетельствовать о ЗПР.В любом случае,в Вашем саду есть психолог,вот с ним и поговорите.
Мотористка• 27 декабря 2014
Ответ дляАноним Первый
А ЗПР це що?
все по ГОСТу!• 27 декабря 2014
Ну,моя мама тоже наслушалась пока я росла..мне и снилось..и я не понимала что мне снится..а я жизрь свою всю наперед видела во снах...
Потом начала видеть наперед во снах..в 28 лет поперло сильно...до этого мы с мамой не аыишировали..
Так что не пидавайте огласке,договоиттесь с сыном чтоб она вам все рассказывал что это и где. Будьте его другом..
Ясновидящие тоже бывают детьми:-) :-)
Коко Шанель• 27 декабря 2014
Ответ дляМотористка
А ЗПР це що?
задержка психомоторного развития
Аноним Первый• 27 декабря 2014
задержка психического развития,но это лишь один из признаков.ЗПР бывают разной тяжести и формы,но в наявности должны быть и другие признаки.Возможно ребенка просто привлекает цвет. Обратитесь к психологу и не мучайте себя догадками.
все по ГОСТу!• 27 декабря 2014
Ну Что за чудо планшет,ну все откорректировал как захотел:-)
Колхозница• 27 декабря 2014
не вижу проблемы,обычный мальчишка,как вы говорите коммуникабельный,поговорил с кем-то,рассказали что-то страшное и он с вами поделился.обсудите,расскажите,что фильмы это как спектакль,актеры переодеваются играют и вечером расходятся по домам.про смерть аккуратно поговорите,если сам спросит.а на счет рисунков.я веду кружок рисования,ходят ко мне и малышня 4-5 лет,с девченками все понятно,они аккуратные,стараются,ну будущие мамочки))с мальчишками сложнее,они как с Марса)))честное слово.начинаем рисовать котят,мальчишки говорят,не хотим,давайте танки,ну давайте.подхожу,смотрю,подправляю кое где,отхожу.буквально через пол минуты заглядываю в рисунок,а там уже весь лист черный,все закрашено.спрашиваю,а где ж танк?отвечают,а уже ночь наступила!и улыбаются,вот разбойники.может и у вас так же,рисовал один сюжет,потом решил,что все в море купаются или ночь наступила и весь лист зарисовал!
не переживайте,тем более ребенок только начал учиться рисовать))
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляПотрындельница
Живемо з ним про вдвох, знайомих і родичів тут біля нас немає. Тому і кажу, що спілкується дома зі мною, і з дітьми в садочку. Вн не закритий, дуже комунікабельний.
Дея Торис• 27 декабря 2014
так он боится своих снов или нет?
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляМстящий за Зайца
Ок попитаю. Просто зазвичай, я прихожу його забирати чи по дорозі додому, завжди розпитую що було в садочку, як пройшов день, що робили, що їли.....він завжди розказує що все було нормально
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляАноним Первый
Як проявляється зпр? Судячи з поведінки вцілому моєї дитини, я б не сказала що в нього взагалі є якась затримка. Просто дивні розмови іноді затіває.
nadegda0244• 27 декабря 2014
Автор,я психолог.Але мені потрібні уточнення.В якому Ви місті?Приходьте в особові повідомлення.

Коко Шанель• 27 декабря 2014
ура,я так за ребенка волновалась,аж мороз по коже.я рада,что психолог пришел.
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ясновидящие тоже бывают детьми:-) :-)
Я не дуже в це вірю, але все може бути.
Вчора була в нас з ним розмова про малят, ( лялюнька він називає) . в мене затримка зараз, сподіваюсь на ляльку. Питаю в сина, поклала руку на живіт собі ’ є у мами дитинка в животику?’ він засміявся і сказав що ні. Але в потім там будуть дві лялюньки, в тебе лопне животик і вони зявляться.
Вигадки це дитячі чи як....справа не в тому. А в тому, що я з ним ніколи ще не говорила на тему звідки дітки беруться, що люди вмирають, чи наприклад про космос.....а він якось почав росказувати мол що ти знаєш мама, я можу росказати тобі про космос, там планети.
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляАноним Первый
Психолога ще триба толкового знайти, а то як наставлять діагнозів.....
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляКолхозница
Я не дуже вірю що малюнки це свідчення чогось... Тому що думаю якби щось було погано то це відобразилось би на емоційному стані дитини.
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляДея Торис
так он боится своих снов или нет?
Він не каже що це сни.....він просто говорить що бачив і все. Він не каже, зо мол ваня чи пєтя росказали таке ... Він каже просто, що ’ мама я не боюсь привидів,і монстрів не боюсь...вони добрі,’ кажу йому що нічого не треба боятись, бо їх не існує, і тому що мама завжди поруч. Я свою дитину ніколи навіть бабаями не лякала,і забороняла бабусям чи дідусям таке робити.колись моя сестра, вкладала спати мого і свого...так ляпнула, що хто не спатиме, то прийде бабамйошка. Мій трохи перелякався, і питав хто така тьотя йошка:) я сестрі звичайно сказала, що не треба було....вона не звернула уваги, бо на її малого такі залякування ніяк не діють.
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Ответ дляnadegda0244
Київ.
автор Фифачка • 27 декабря 2014
Сняться йому іноді якісь жахи, але він не може розказати...він не докінця розуміє саме поняття сон. Буває що в ночі сміється, чи кричить як погане щось. Вноді просинається і просто посидить хвилинку лицем до стіни, чи так ніби щось щупає.....ну це більш як на лунатізм схоже чи що. Він в мене дуже реагує на всякі події. Якщо прийшли гості, чи з братом двоюрідним( бачаться рідко, але як зустрічаються то вже квартира верх дном) наказяться.....то все, значить вночі буде кричати і прокидатись. Я вде наперід тоді даю йому перед сном нотту, піся неї спокійніше спить.
Дея Торис• 27 декабря 2014
Ответ дляФифачка
если его ничего не волнует, то все хорошо
это один их этапов развития