Не за Будка• 29 декабря 2014

Скажіть чи бувають дитячі горшки з резиновим сидінням,???

бо на пластмасі холодно сидіти(((
Попадалочка• 29 декабря 2014
ни разу не видела...

Лень гуглить• 29 декабря 2014
Почему холодно? Может смотря какая пластмасса. У нас в комнате холодно, но горшок не холодит, у нас такой горшок http://rozetka.com.ua/okbaby_relax_grey_37090035_2...
ахатан• 29 декабря 2014
А резиновый с подогревом? По сути - не слышала.
Простоваля• 29 декабря 2014
Бувають з мяким наповненням, зверху клейонка, всередені поролон. Є такі накладки на дорослий унітаз і окремо горшок з такою накладкою.
Простоваля• 29 декабря 2014
Зараз посилання не можу додати, тільки планшет без мишки, але в нас summer infant 3 в 1. Пошукайте в продавалці, повинні бути.
ORTania• 29 декабря 2014
вот наш, верх можно ставить на унитаз, накладка мягкая, теплая. Мою если ночью усадить в обычный пластиковый, зразу плачет, а на этот садиться, он теплые)
автор хмарка23 • 29 декабря 2014
Ответ дляORTania
а де придбати можна такий?
ORTania• 30 декабря 2014
Ответ дляхмарка23
а де придбати можна такий?
я купувала в вінниці в магазині, точно такого вже нема, є як трон. Попитайте в посередників з америки під заказ