Ирен22• 07 января 2015

Где в Киеве большой выбор ткани для штор, тюлей?

Желательно по умеренным ценам и большим выбором)
Віруся• 07 января 2015
Сортувальна 2 - склади великі, ціни не те щоб низькі, але можна пощупати, роздивитися
На Євробазарі (м. Осокорки) магазин тканин. На Троєщині, кажуть, дешево, але я не була там.
Все одно ті, що купила на Кідстафі - і кращі, і дешевші вийшли

kisi@• 07 января 2015
Икеа) качестао и недорого
в реале понравился выбор на Петровке, напротив Мегамакса
dimon-293• 07 января 2015
Троещина
canuk• 07 января 2015
На даринку купувала тюль ціни від 165 грн, штори в леруа мерлен ...
April26• 07 января 2015
Текстиль-контакт склад-магазин на Петровке напротив Мегамаркета, магазин тканей на Евробазаре м. Осокорки, магапзин тканей на Лыбедской, магазин тканей на м.Левобережная.