Аноним• 22 февраля 2013
поясніть, чому так?
познайомились з хлопцем на сайті знайомств,поспілкувались,приїхав з іншого міста,щоб зустрітись,доки не побачились,то виписував такі романси,і плани на майбутнє і всяке таке,при зустрічі було все нормально,а потім проста звикла переписка...хоча робив копліменти,ну і просто писав....але щось явно не те)потім просто удалився з сайту,ні добрий день тобі ні до побачення...потім через пару днів ми з родиною і співробітинцею,яка родом з його міста,поїхали саме туди,де він живе,вона мала залишатись там на вихідні,ну а я ввечері додому на поїзді,бо на роботу треба,ну от ми приїхали,я йому подзвонила,кажу,що я тут,так мол і так...добре давай побачимось,без всяких проблем,відразу погодився і ще й ніби домовились,що ввечері він начебто думає їхати по роботі черех моє місто і можливо мене б закинув по дорозі,щоб я сама поїздом не їхала(ну це я сама запропонувала,але він згодився)
і от домовились ми після 7 вечора зустрітись в центрі міста,а перед тим в годині 4 я надумала його набрати і перепитати,чи він точно буде,щоб я даремно не приходила,і що ви думаєте?????3 рази набрала,смку написала,чи ти прийдеш?а він ні трубу не підняв і не відписав,от і все...
це було в понеділок,от як набрала його 3 рази.так більше і не дзвонила і не писала і він,відповідно,теж...чому він так поступив????можете мені пояснити?
Фрекен бок• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Автор,а можно ваше фото? Может люди посмотрят,да другую причину напишут.
+1000

посмотрим

Аноним• 22 февраля 2013
Автор, что за пурга?!´
Естессно, вы ему НЕ ПОНРАВИЛИСЬ в реале!!
Что вы тут услышать хотите?
Это или троль или ... ХЗ..
Что вы тут услышать хотите?
Это или троль или ... ХЗ..
Аноним
• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
дівчата,повірте на слово...мені зовсім нічого не бракує,а навпаки...я не хвалю себе,чесно,просто заділи мое самолюбие...
з одної сторони,ніби розумію,що могла не сподобатись,але чому так поступати???ну напиши ти ,що виникли якісь справи,чи ще щось придума,ну хіба нормальний мужик в 29 років буде так себе вести?
Аноним• 22 февраля 2013
Кчстати, тоже как-то с парнем познакомилась . давно ещё, на сайте знакомств, по фото симпатичный,пришол тоже симпотичны, но запах от него...
как от лошади немытой... ели отвязалась от него, тоже морозилась. Так что для меня не так важна внешность, как чистоплотность.
Аноним• 22 февраля 2013
девочки,зачем фото? ситуация по-моему и так ясна) чувак дал заднюю, но объясниться с девушкой не посчитал нужным.думаю внешность автора тут ни при чем
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Может жена попросила с ребёнком погулять?))))
, а тут Вы привязались к нему со своими встречами...
Аноним
• 22 февраля 2013
значить,я себе нав´язала,коли подзвонила і сказала,що я в його місті?!
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Раз Вы считаете,что просто не могли не понравиться,значит он баран.Видимо понял что ВЫ,выше его уровня.
Аноним
• 22 февраля 2013
відкрийте мені очі,але так безболісно,бо мені 22 роки,я повний ніївняк,і мені дуже обідно....
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
а это при чем? они встретились, Вы путаете темы
Оттуда тоже отпускают на выходные -если совершил незначительное преступление.К моей соседке сын, осуждённый за алименты, приезжает.
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
а чего вы звонили,если он перед этим не сильно шел сам на общение?
Аноним
• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
чому дав задню?
хотів серйозних стосунків...
Аноним• 22 февраля 2013
а у меня вообще была история, познакомилась (в живую) с парнем,виделись каждый день,сам названивал,просил встретиться(я вообще никогда не решаюсь парню когда отношения только завязываются сама звонить
)где - то дней 5 мы так вот водились,просто гуляли,кафешки,секса не было!А потом я уехала к сестре в гости на две недели,звонил,писал в сеть,говорил жду очень) а потом я приехала а он пропал
тишина - ни звонка...сама набралась смелости позвонила,а он что - то типа там занят был....ну короче я не люблю навязываться,да и все поняла... и он больше так и не звонил.Такие они мужики...их не понять
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
именно. вы же написала, что общение стихло, с его стороны никакой активности не было.
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Вы тролль.
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Вам уже сто постов написано от нас:не понравились.а он не смог прямо сказать.Как вам еще глаза открыть?Волшебным пенделем?Вы глупая тогда,а не наивная,если нас не слышите....
Аноним
• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
бо дура,мля...
ну я ж ене просто так звонила,а справді думала зустрітись,так як була в його місті...
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним

бред пишете
Аноним• 22 февраля 2013
автор, ничего вы не навязывали ему! не слушайте доброжелателей)) если бы симпатия была взаимная все было бы уместно и естественно , а так увы.... выбросьте его из головы!... вспомните, разве вы в жизни никого подобным образом не отшивали, если человек не понравился ?))
Аноним
• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
Вся проблема в Вашем ’суржике’, спугнули ))
та ні,з цим все в порядку)
Це Ви не в нас питайте пояснення а у нього. А взагалі дуже поширена ситуація. Зник, нічого не пояснюючи. Причин може бути десятки.Не гадайте,ясно, що Вам не пара. Перегорніть сторінку.І будьте готові, що такі ситуації можуть повторятися знову і знову, бо віртуальне знайомство - це лотарея.