Аноним• 22 февраля 2013
поясніть, чому так?
познайомились з хлопцем на сайті знайомств,поспілкувались,приїхав з іншого міста,щоб зустрітись,доки не побачились,то виписував такі романси,і плани на майбутнє і всяке таке,при зустрічі було все нормально,а потім проста звикла переписка...хоча робив копліменти,ну і просто писав....але щось явно не те)потім просто удалився з сайту,ні добрий день тобі ні до побачення...потім через пару днів ми з родиною і співробітинцею,яка родом з його міста,поїхали саме туди,де він живе,вона мала залишатись там на вихідні,ну а я ввечері додому на поїзді,бо на роботу треба,ну от ми приїхали,я йому подзвонила,кажу,що я тут,так мол і так...добре давай побачимось,без всяких проблем,відразу погодився і ще й ніби домовились,що ввечері він начебто думає їхати по роботі черех моє місто і можливо мене б закинув по дорозі,щоб я сама поїздом не їхала(ну це я сама запропонувала,але він згодився)
і от домовились ми після 7 вечора зустрітись в центрі міста,а перед тим в годині 4 я надумала його набрати і перепитати,чи він точно буде,щоб я даремно не приходила,і що ви думаєте?????3 рази набрала,смку написала,чи ти прийдеш?а він ні трубу не підняв і не відписав,от і все...
це було в понеділок,от як набрала його 3 рази.так більше і не дзвонила і не писала і він,відповідно,теж...чому він так поступив????можете мені пояснити?
Аноним• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
відкрийте мені очі,але так безболісно,бо мені 22 роки,я повний ніївняк,і мені дуже обідно....
Вам 22 года и Вы на сайте знакомств?!?!???
Срочно выбросить ноутбук или компьютер через окно и вперёд на встречу реальной жизни!!!
И ещё вопрос, Вы так же разговариваете как и пишете?
Аноним
• 22 февраля 2013
Ответ дляАноним
добре розмовляю)просто забуваю перевести мову на клавіатурі)