парИла я парИла• 09 января 2015
Хто має провірений рецепт приготування пластиліну в домашніх умовах?
ТихоЯ• 09 января 2015
Мы так делаем. Клей ПВА смешиваем с тетраборатом натрия( бура в глицерине, в аптеке продается) и добавляем несколько капель гуаши чтоб цвет придать. Все вымешиваем и вот вам и пластилин
парИла я парИла
• 09 января 2015
Ответ дляМиледи
Подскажите, а зачем??? Экономия или экологичнее, чище?
дитина бажає творити , 6 рочків і це задоволеня створувати щось своїми руками, поєднувати кольори, фарбувати тісто, + економія так як пластилін сохне швидко і стає непридатний.