На днях дуже цинічним способом обікрали моїх стареньких не дуже далеких родичів. Мені це в голові не вкладається, просто поділюсь.
Київ, багатоповерхівка, обідній час, дзвінок у двері, дідусь відкриває.
На порозі молодий чолов"яга у верхньому одязі, привітався чемно, вибачився, що турбує. На питання бабусі, хто він такий, відповів здивовано, що він же сусід з третього поверху, хіба не впізнали?
Дід кивнув, бабця запросила до квартири, зачинила за ним двері. Старенькі ж, недобачають...
Чоловік розповів, що у них дитина захворіла, треба йти в аптеку і везти препарати до лікарні, великий список, попросив до вечора позичити грошей, а ввечері зайде віддасть.
Ну як же сусідові не допомогти, та ще й заради дитини? Бабця йде в кімнату, простодушно витягає свої скарби, відраховує 1,5 тисячі гривен - стільки попросив сусід, виносить йому...
Чоловік дякує і просить склянку води. Дідусь йде на кухню по воду, той тим часом про щось розповідає бабусі, заходить з нею в кімнату, сідає у крісло, знімає шапку, кладе на стіл...
Випив води, знову чемно подякував і пішов собі.
Аж як кинулась бабуся, де решта грошей, бо забалакалась і до схованки не поклала, - а нема грошей, разом з шапкою пішли геть всі їхні 40 тис. грн., які роками по копійці відкладали.
Вони до сусіда з третього поверху, на якого подумали, - аж не він то. В міліцію звернулись, але толку...
Плачуть старенькі і дякують Богові, що тільки гроші злодій взяв, а не тоді ж, або прийшовши ввечері "віддавати борг", разом з життями їхніми гроші не відняв.
Отаке...
Капелька Вера• 10 января 2015
Моїх прабабцю і прадідуся (уявляєте їх вік!!!!) також за склянку води ’колядники’ обікрали на Різдво!!!!!!
Нічого святого нема
!!!
Нічого святого нема
!!!
ПлюшевыйМишутка• 10 января 2015
Позвоню своей бабушке и лишний раз предупрежу не открывать никому двери. Ни соседу, ни проверяльщикам счётчиков- если она одна дома.. Она у меня такая доверчивая.. . Спасибо за тему! Вы также позвоните лишний раз свои старикам и попросите быть осторожней сейчас ’не старые времена’(с). Я же вообще никогда не открываю дверь по звонку в оную, а только если жду кого то и знаю точно кто ко мне пришёл
Ответ дляStewie
Каааапец. Лиленок, это Ваша история или копипаста? Вот когда уже наступит такой день, чтобы все эти падлы по заслугам своим получили. Ну как так можно вообще
Это реальная ситуация с родной теткой моей мамы, рассказанная мне вчера. Выложила на своей странице в Фейсбуке и здесь
Ответ дляЛиленок
А оно назвало имя реального соседа? Или так просто на ’авось’ зашел? Не знаете? Это же нужно было выследить, что в квартире именно старики живут, да еще и одни. С молодыми же не прокатило бы. Сволочь такая
Ответ дляStewie
Оно не называло имени, а бабка с дедушкой не переспросили, постеснялись того, что соседа не признали, плюс дед подумал, что бабушка узнала, а бабушка решила, что дед его узнал. Им уже за 80, как дети...
На то и расчет, у нас так деду впарили посуду, 3 коробки, кастрюли, приборы, за 3 тыс у.е., все что было собрано.
Причем ехал из онкоцентра, на остановке предложили повезти, потом водички попить зашли и как в тумане отдал наш дед деньги, за супер-пупер коробки. Рады были что жив тогда остался.
Ответ дляПлюшевыйМишутка
Старики они такие все?! Нашей раз в неделю говорим, но доброта прёт и прёт, на домашний ей позвонили, про страховку машины спросили, она и подумала!!!! Это же по делу и дала мобильный, как оказалось не тот номер и без кода оператора, но добрая же!!!!!