Дівчатка, потрібні герої для зйомок сюжетів програми Сніданок з 1+1.
Знімаємо два сюжети. Перший на тему - Оберіг у будинку (приміром, придбали підкову, у домі закінчилися сварки, прийшли гроші...).
І другий сюжет - про вплив підпису на долю (наприклад, змінили підпис, чи почали ставити по-іншому якусь карлючку-галочку і життя приємно змінилося).
Якщо вам цікаво знятися у сюжеті і є що розповісти - пишіть.
любительница• 14 января 2015
Интересно))))) на счет оберегав у меня икона семи стрельная) от плохих помыслов и порчей) есть лапти от воровства)
Я когда то читала что подпись всегда надо заканчивать почти ровно, но чуть под наклоном вверх., а у меня всегда было вниз, после этого начала как советовали, но чтобы что-то изменилось кардинально, то не знаю, не ну изменились некоторые вещи и глобально, но не знаю как на это повлияла ли моя подпись...