Україна понад усе!• 21 января 2015
Навчання для вихователя
Хочу працювати вихователем в садочку,але закінчила в тому році педагогічний університет(вчитель початкових класів).На роботу без дошкільної освіти брати не хочуть.Скільки заочно потрібно навчатися і скільки це коштує?
Однозначная• 21 января 2015
Не хочуть?!!!
Вперше чую.
Ваша освiта пiдходить для роботи вихователем у садочку.
Вперше чую.
Україна понад усе!
• 21 января 2015
Ответ дляОднозначная
Не хочуть?!!!
Вперше чую.
Взяти на роботу можуть,але зарплата буде як у нянічки і всерівно потрібно буде навчатися.
Нифига_ни_ни• 21 января 2015
У нас воспитатель с пед образованием(ТОЖЕ УЧИТЕЛЬ НАЧАЛЬНЫХ КЛАССОВ) Ей уже лет за 40,опыта работы с детьми нету,в Киеве в сад ее взяли с радостью,с детками хорошо ладит
Однозначная• 21 января 2015
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну це якийсь нахальний садочок))))
Знайдiть iнший.