Diana89• 23 января 2015

Почти бронхит((((

Син кашляє вже 3 тижня перед цим пневмонія була,уже мокрим продуктивним кашлем чим тільки не лікувала і народна і не народна медицина+дихали через небул амбробене і муколваном.Сьогодні пішли до лікаря,чує хрипи сказала можна прирівняти до бронхіта!!! Виписала антибіотик -Цефадокс 100. Хто пив,що ви скажете? Я к не хочу пічкати дитину,клільки перепив за ці 3місяця,жах.
Хитрый жук• 23 января 2015
як ви лікували пневмонію?

Косарева1970• 23 января 2015
если нет температуры, срочно найдите массажиста
автор Diana89 • 23 января 2015
В лікарні лежали,кололи всяку каку.
автор Diana89 • 23 января 2015
Масаж йому болече,вітрянкой перехворів і весь в корочках.
HelensiC• 23 января 2015
сделайте ренген и врач увидит бронхит или нет , сходите к другому врачу, и не давайте антибиотик, ничего он не даст.Бронхит не лечат антибиотикам
Я так лечила бронхит у ребенка 1,5 месяца - за это время сменили 4 вида антибиотика. Пока не обратилась к гомеопату и мы за неделю после его лечения перестали кашлять.
nadya5• 23 января 2015
Ответ дляHelensiC
А что Вы пили из гомеопатии?
HelensiC• 23 января 2015
Ответ дляnadya5
А что Вы пили из гомеопатии?
я уже не вспомню. она всегда разное назначает,взависимости от состояния ребенка, мы часто болеющие ОРВИ и бронхитами
помимо гомеопатии 1 раз лечили бронхит - сиропом флюдитек и все.
автор Diana89 • 23 января 2015
Я уже і до платного лікаря ходила. І до 3 лікарів з поліклініки. Гомеопат? Я з Кіровограда даже не знаю чи есть у нас він? Потрібно поцікавитися.