24 января 2015

Не хватает молока (

Малышке 2 мес., мало набирает в весе очень хочу кормить грудью, но молока мало, чаи спец-е не помогают.
Что делать? перейти на смесь?
показать весь текст
minikisa 24 января 2015
Доречі чула в якійсь передачі лікар говорила, що від 2 до 4 місяці буває кризис що молока стає менше, хто зуміє пережити то буде кормити і одна з їх порад-це чим частіше прикладати до груді. Плюс до того я після чаю сама відчувала як молоко прибуває. Пробувала просто чай з молоком-не той ефект, а коли варила згущенку сама і кидала в чай-о чудо, сама відчувала ефект. Подрузі дала пораду і їй допомогло, навіть суміші не давала, хоча її мала ледве в норму попадає. Але її дитині вистачає, спить добре. Вибирайте варіан як вам краще. Я переживала за вагу, тому сумішшю догодовувала, боялася що грудь лише через суміш. Слава Богу в нього ц*ця завжди була на першому місці)))
Магиня 24 января 2015
Ответ дляminikisa
Того що вам писали не читала. В мене також малий у 2 міс не добирав і лікар наша сказал щоб сумішшю догодовували, а потім додала що може зовсім на суміш... Більше до неі ми не ходили.
Так от що я почала робити:
1) купила авентовську бутилочку з соскою що більше схожа на грудь (так як мій дуже грудним був і простих не брав та і зовсім ніяких не хотів)
2) купили суміш (я давала Малиша укр виробництва, почула що одна давала як її малому і 2 міс не було., можете і щось інше, але малиш солодкий чого і краще їсть і після нього гарно набирати почав(на малишу пише з 3 місяців))
3) пила чай з домашньою згущенкою молока більше прибувати почало, перестала пити кампот і при кожній нагоді намагалася пити теплий чай (тільки не холодним чогось від теплого кращий ефект))) Спеціальні чаї для лактації не так допомагали.
4) десь по 2-4 горішка їла в день, щоб молоко було жирніше
5) і часто прикладала до груді-це обов*язково щоб сохранити лактацію.
Бутилочку дуууже не хотів брати, можу потім ще подробно описати як обдурили і заставили ми з мамою брати бутилочку.
Доречі ГОДУВАЛА ГРУДЬЮ ДО 1 РІК І 7 МІСЯЦІВ і ледве відлучила (по вагомих причинах)
Від горішків і згущонки можуть бути такі коліки в дитини, що на нервах точно молоко пропаде
minikisa 24 января 2015
Ответ дляМагиня
Від горішків і згущонки можуть бути такі коліки в дитини, що на нервах точно молоко пропаде
Згущенка домашня з домашнього молока і крім згущенки цукру зовсім не давала і чай чорний. А горішки навіть кожен день не їла-не люблю я їх
КлараЦеткин 24 января 2015
Это лактационный кризис. В 2 мес., потом в 7, потом еще есть, не помню во сколько. Ни в коем случае не начинайте давать смесь. У меня с первым была такая ошибка 15 лет назад, некому было подсказать. Кормила в итоге 2,5 мес. всего лишь. С младшей было по другому. Кушала маму до 2,4 лет, хотя в самом начале по сложившимся обстоятельствам было очень трудно сохранить ГВ. Спасибо знающим и терпеливым помощникам.
1. отдыхать полноценно. привлекайте помощников, если некого - забейте на все, от чего можно и отказаться. потом все придет в норму и сделаете.
2. высыпаться обязательно.
3. кушать хорошо, много пить. заведите себе поллитровую кружку. чай, компот, молоко аккуратнее (может пучить животик, а вообще - индивидуально все), лучше чай с молоком или сгущенкой.
4. чаще прикладывать, если висит - пусть висит на груди.
5. не давайте пустышку.
6. совместный сон.
7. гуляйте на воздухе.
8. можно Апиллак попробовать, мне очень помогал в моменты кризиса.
9. орешки грецкие 4 шт. в день.
на счет набора веса - индивидуально все.
и не расстраивайтесь - все это временно, отдыхайте больше, просто период такой.
Завтра не пью 24 января 2015
Автор, постучитесь ко мне в личку)
Завтра не пью 24 января 2015
Пожалуйста)
автор Баба-царьлебедь 24 января 2015
девушки благодарю за советы!!!!!прям надежда ожила!!
автор Баба-царьлебедь 24 января 2015
сегодня день начался хорошо. всю ночь ребенка с груди не спускала -и сейчас прилив молока чувствую
Завтра не пью 24 января 2015
Супер. Так держать
СССРовна 24 января 2015
Ответ дляБаба-царьлебедь
сегодня день начался хорошо. всю ночь ребенка с груди не спускала -и сейчас прилив молока чувствую
вот видите! Все у вас получится!!!