Мааарковная• 26 января 2015
Подскажите по Лицею Наукова зміна на Позняках, вопр.внутри...
Девочки,кто знает сколько стоит обучение в лицее Наукова зміна.Поделитесь отзывами...
Мааарковная
• 26 января 2015
Ответ дляБабка-ежика
500 грн. - щомісячний благодійний внесок у фонд школи.
Такой вопрос,насколько сложно туда попасть???Поделитесь отзывами....Кроме 500грн дополнительно что оплачивается?
Бабка-ежика• 27 января 2015
Ответ дляМааарковная
Записуєтесь на їхньому сайті на тестування, там, здається, є зразки завдань: 1 - тест з математики, 2 - з укр.мови. Ми самі готувалися, без репетиторів, але готувалися, робили всякі зразки тестів для 5 класу, які знаходили в інтернеті.
Самі тести в травні.
Щодо оплати, то ще платимо за харчування (можна не харчуватися), ну і в фонд класу - на подарунки дітям-вчителям - це вже, як клас вирішить.
Більш нічого не платимо
Самі тести в травні.
Більш нічого не платимо
Мааарковная
• 27 января 2015
Ответ дляБабка-ежика
Самі тести в травні.
Більш нічого не платимо
Самі тести в травні.
Більш нічого не платимо
Спасибо большое за ответ!Я вас еще поспрашиваю))))Вам и ребенку нравится?Вы довольны?Вообще сложно попасть?Конкурс большой?Нам еще рано,но я уже заранее присматриваю))))Туда идут учится после пятого класса,а до этого вы где учились?
Бабка-ежика• 27 января 2015
Ответ дляМааарковная
Училися в 314 Алско-класі, мені дуже подобалася наша молодшав школа, але це спеціалізована мовна школа. Син захотів перейти в математичну. Вибрали Наукову зміну за відгуками, рейтингом і відносною близькістю до нас.
У Науковй зміні провчилися поки що півроку. Сину подобається дуже. Це найголовніше. Я бачу в цій школі і плюси, і мінуси.
Плюси: хороша дисципліна, сильний відібраний клас, немає нечемних, ледачих, неконтрольованих дітей, гарний контроль за навчанням, щодня пишуть якісь тести, диктанти, тобто не пробайдикуєш, оцінки виставляють в електронний журнал, щодня переглядаємо, уроки спарені, тобто 2 математики, 2 укр.мови, 2 історії, відповідно дітям менше підготовок ДЗ на день і менше підручників носити.
Мінуси: 1) іноземні мови вчать погано, старими методами, пишуть диктанти, але не вчать розмовляти,2) оцінювання дуже вимогливе і дуже прискіпливе, іноді здається, що оцінки прямо занижають, 3) рівень знань дають занадто високий, мені здається, невиправдано перевантажують дітей. Наприклад, у 5 класі вчать класифікацію приголосних на сонорні, пом’якшені, напівпом’якшені, яку я вчила на 1 курсі філологічного факультету університету Шевченка. А син вчить у 5 класі математичного ліцею! Не знаю, чи в усіх школах зараз так серйозно і глибоко навчають дітей?
Але з мінусами справляємося, і загалом задоволені, насамперед хорошим класом і тим, що на уроках не байдикують, а працюють.
Конкурс кожного року різний. Не буду вам нічого прогнозувати. Вступити самостійно дуже реально. Бажаю успіху!
Мааарковная
• 27 января 2015
Ответ дляБабка-ежика
Огромное спасибо за консультацию!Вам тоже успехов!!!!Ой,а сколько платили в Алско?Я уже что б сразу))))Подготовка нормальная?
ДлинноНожка• 28 января 2015
Ответ дляМааарковная
В Алско ми спочатку теж платили 500, в 4 класі, здається, було 600. Там інша специфіка - у дітей після уроків ще 2 додаткових заняття було (англ, нім або логіка, або шахи, або міфологія, або хореографія). Існує думка, що такий графік перевантажує дітей, сидіти в школі довго, вчитися важко... Але нам дужу подобалося. Син обажав усі ці заняття, прямо ридав, коли треба було йти в гості і пропускати міфологію ))))
Плюси Алско:
у них менші класи, ніж у всіх школах на Позняках, у нас було 25 дітей у класі, не знаю як зараз;
у них однозначно сильніші вчителі, ніж у простих класах
на продовженому дні домашні завдання обовязково з дітьми роблять і вчителі навіть перевіряють
гуляють з дітьми.
Тобто якщо батьки працюють і не мають змоги забирати о 12, Алско - дуже зручно, дитина залюбки йшла в школу і переказувала шкільні події. І навчання - дуже-дуже пристойне. Принаймні в Наукову зміну з нашого класу вступили всі, хто пробував
Плюси Алско:
гуляють з дітьми.