Мелочунь• 27 января 2015
Чому не можна нормально розлучитися?
Запропонувала чоловіку залишитися в нормал ьних відносинах,як не як двоє дітей.Він сказав що неможе зімною нормально розійтись,нічого не буде істи мого,нічого від мене не треба ще й фиркає,Чому не можна нормально спілкуватись?
Самоучка• 27 января 2015
Точно может знать только ваш бывший.
Может быть обида на вас.
Ну, и если сохранять хорошие отношения, то сложнее делать подлости
Может быть обида на вас.
Самоучка• 27 января 2015
Ответ дляГолубая устрица
что бы нормально общаться, нужно нормального мужа выбирать.
А с нормальными редко разводятся
Ухахайкина• 27 января 2015
Он еще Вас любит+ пострадало самолюбие. Ближайший месяц его отношение не изменится
Мелочунь
• 27 января 2015
Ответ дляУхахайкина
Як жити?Як поводитися?