30 января 2015

Якщо у чоловіка Гіперкінетичний синдром, його можуть мобілізувати?

Зашла на 5минут 30 января 2015
4 мобилизация-берут всех-немой, глухой, храмой
dub923 30 января 2015
Должны отсрочку дать по состоянию здоровья. У нас кум такой. Дали отсрочку в прошлом году с июля по ноябрь.
Играюся 30 января 2015
да,это не считается тяжелым заболеванием.
автор Залетная Я тут 30 января 2015
Ответ дляdub923
Должны отсрочку дать по состоянию здоровья. У нас кум такой. Дали отсрочку в прошлом году с июля по ноябрь.
Дякую. Хитає головою,плечима, кліпає очима, ще чогось коли це робить цокає
Грабля 30 января 2015
Нет, не пройдет
Ду да ду да ду 30 января 2015
Якщо лікар буде вважати за потрібне і захоче зможе покласти його в лікарню,та дати відстрочку на пів року