Низкая цена• 01 февраля 2015
Так кто там говорил, что Семенченко штаны протирает в ВР и только посты в фейсбу
Как говорится триндеть, не мешки тягать
Ответ длязитагита
Командир 2-го батальйону спеціального призначення «Донбас» Семен Семенченко, який до отримання у вересні 2014 року нового паспорта та імені, був раніше судимий Костянтин Гришин. Не зважаючи на те, що цю людину розшукували кредитори за борги, він почав займатись збором благодійних коштів для батальйону «Донбасс».
Про це в ефірі «17 каналу» заявив член Консультативної ради, журналіст Володимир Бойко.
За його словами, Семенченко до того як стати комбатом батальйону «Донбасу» був підприємцем і ховався від кредиторів.
«Семен Семенченко — це насправді аферист, раніше судимий. Він відбув у Лук’янівському СІЗО 8 місяців. Якого розшукували, разом з дружиною, кредитори. Цей аферист, який якимось чином потрапив на територію військової частини 3027 і в продовжи тривалого часу не маючи ніякого відношення до Нацгвардії, збирав кошти з громадян на підтримку батальйону та привласнював їх» — заявив журналіст.
Він зауважив, що при зарахуванні у Нацгвардію проводиться перевірка на предмет судимостей. Згідно цієї спецперевірки Семен Семенченко не є судимий, проте судимість має Гришин Константин Ігоревич.
«По картотеках він проходить як людина, яка неодноразово притягувалась до відповідальності. По ньому є вирок. Він був засуджений, потім амністований» — зазначив Володимир Бойко.
Проте приховати своє минуле та стати комбатом батальйону Семенченку допомогли Аваков та Геращенко.
«Питання не до цього Грішина, а до міністра Авакова, який особисто наказував оформити його по фальшивих документах або без документів. І запитання до радника міністра Геращенка, який був куратором цього проекту, який завів афериста на територію військової частини, який представляв сторонню людину бійцям як командира батальйону в той час, як, за наказом, командувала зовсім інша людина.
За інформацією журналіста, єдину функцію, яку в цей час виконував Семенченко — це збір коштів.
«Збір коштів проводився не тільки з українських громадян, були відкриті фальшиві рахунки батальйону і вигадана фальшива печатка. А найголовніше — це збір коштів з американців, перед усім, з діаспори. От вони жертвували колосальні гроші, мільйони доларів. Вони думали, що жертвують гроші на Нацгвардію та військову частину №3027, а ці гроші осідали в приватних кишенях», — зазначив журналіст Володимир Бойко.
такую информацию я слышала еще до выборов
сегодня, буквально 20 минут назад вот это прочитала:
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Пресс-служба батальона ’Донбасс’ информирует.
31.01 командир батальона Семен Семенченко участвовал в проведении операции по деблокированию батальона ’Свитязь’. В ходе операции был контужен. Сегодня утром при попадании в ДТП состояние Семена Семенченко ухудшилось.
Ему была оказана медицинская помощь’
А теперь правда… Семен Семенченко, не будучи с 24 ноября 2014 комбатом, не будучи военным,без всяких указаний ни ЗСУ, ни Генштаба, завел батальон «Донбасс» в зону АТО, без подготовки новобранцев, кинув с одними автоматами против танков. Батальон попал в засаду итого за сутки потеряли 6 бойцов, много 300-х. Как всегда Семен бросился удирать, бросив батальон на растерзание. Ехав с окружения с двумя охранниками, которые сидели спереди, Семен сзади, на такой скорости, что под утро не вписались и врезались в БТР. Итого, двое что сидели спереди погибли +2 200-х опять(( Семен лежит в больнице сейчас в городе Х( не будем сейчас раскрывать тайну), пишет от имени пресс-центра на своей странице бред, а врачам и медперсоналу обещает за молчание хорошие должности и деньги, потому что никакой контузии нет и в помине, есть только трусость)))
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Ему была оказана медицинская помощь’
Ответ длянатик_77
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Ему была оказана медицинская помощь’
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Ему была оказана медицинская помощь’
ссылку на источник дайте
Ответ длянатик_77
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Ему была оказана медицинская помощь’
А теперь правда о посте депутата
’Семен Семенченко
2 ч. ·
Ему была оказана медицинская помощь’
дайте ссылочку подалуйста
Ответ дляirina _d
как-то подозрительно вовремя случаются у них у всех ранения, контузии и прочая ерунда. а пацаны потом сотнями гибнут в котлах.
Под Иловайском уже было такое, теперь под Дебальцево. Котел почти закрыли, и героического комбата прямо очень своевременно контузило.
пишут что в аварию просто попал, так убегал)))