Кровинушка• 04 февраля 2015
Девочки вашим детка не ставили такой диагноз как болезнь Блаунта.Как вы личились
У ребенка кривые о-образные ножки, левая больше крывая чем правая. Что вашим детка приписывал ортопед?
Что-то не спится• 05 февраля 2015
У нас був такий діагноз - носили гіпсових чобіток, ультрафіолетові сеанси, масажі, ліки, лежали часто в стаціонарі.
Лікування зайняло десь півтора-два роки, але ніжки зараз рівненькі, як у ляльки Барбі, а без лікування була б інвалідом.