Курочка• 11 февраля 2015
Ліберо Комфорт підгузники: запах....
Доброго ранку, дівчата! Вчора купила підгузники Ліберо Комфорт 4. Запах просто вбиває..... Вже пів року купляємо-запах підгузників добре вже знаємо! А тут-ну просто жесть!!! Якимось взуттєвим лаком чи фарбою смердить..... У кого підгузники такі є? Гляньте будь-ласка..... Може це новинка така(((? Куща звертатися? Що родити? Купили пачку 80 шт..
Вишнёвая Леди• 11 февраля 2015
мені також запропонували замість памперса спробувати Ліберо, запах не сподобався, я докористувалась і більше не купувала. Куди ж ви звернеиесь?
Курочка
• 11 февраля 2015
Спочатку планую в магазин подзвонити, а потім в представництво офіційне... Якщо воно є..... Ліберо дуже любила......
Неваляшкина• 11 февраля 2015
Прозрели блин, сделано в России. Мы при нынешних ценах все сделано в России покупаем, так как сорри европейских производителей не тянем по ценам, хоть орите хоть нет. А Либеро подделка небось, заметила прут к нас всягое Г. Много товаров стало не такого качества.