Проработник• 18 февраля 2015
Допоможіть розібратися в ситуації з продавцем
Дорогі порадниці,допоможіть,будь ласка.Ситуація наступна:дуже люблю кофточки фірми Many@Many,маємо в гардеробі декілька і вирішила прикупити ще.Носимо розмір 120 і він на нас трошки великомірить,але брала з запасом,бо дуже дорожчають.В продавця в оголошені пише кофточка,розмір 120.Роблю замовлення,цитую:"Дякую за знижку,мені фото 7 сірого кольору 120 розміру" . Приходить кофточка розмір на бірці 100-110см.Питаю продавця,що це,я ж замовляла 120 розмір,на що вона вказує,що по замірах він іде на 120розмір .уточню зразу,що заміри були,але я їх не просила,та й не переміряла.Продавець вважає це моєю помилкою і може зробити обмін лише за мій рахунок,але чому?Я отримала не той розмір ,що замовляла?Коли їй це написала,продавець відписує caps lockом,а тепер зовсім не відписую.Розсудіть
Ответ дляTanyaMK
ви ж теж продаєте речі, при чому вказуєте заміри, а чому у вас не написано більшомірить чи маломірить?
я людині скинула щзаміри і наголосила, що якщо підходить по замірах, то відкладу на оплату. Суть в тому, що гольфики мені мені можуть як маломірити так і бути більшомірними, може бути ситуація, коли один в той же гольфик, отримую 2 ростовки, розмір 120 на обох, тільки в одного рукав 40, а в другого 44
от що тоді ?
і припустимо, на гольфику стояла б бірка не 9, а 120, а заміри були би ті самі, рукав 40 ?
якщо я звернула увагу на заміри, то мабуть варто було б переміряти
у мене дочка маленька, а ці гольфики носить 3 розмірів 90, 100 і 110 навіть, і з таким підходом купувати по розміру, всі б постійно робили обмін, так як бірка це по суті субєктивне бачення
от що тоді ?
TanyaMK, ПРОДАВЕЦЬ, а як би ви пояснювали,
Сеста,співробітниця та й взагалі постороння людина, попросила купити таку кофту 120 розміру,не вказавши ніяких замірів,готова взяти усі ризики,якщо 120 розмір не підійде.Я погодилась,ЗАМІРІВ НЕ ЗНАЮ,вони НЕ ПОТРІБНІ.Я замовляю у вас кофту 120 розміру,а присилаєте 110,як мені пояснити замовнику.Гроші я взяла від неї за 120 розмір.Чи пояснювати їй за заміри.Так покупець скаже:А до чого тут заміри,я ж тебе попросила 120 розмір,дала мені гроші за 120розмір.А я принесу і скажу-візьми 110-продавець вважаа,щоця кофто відповідає 120.
Таня,мені не потрібна кофта рукав від плеча 40, ширина 35, довжина 43.Мені потрібна кофта 120 розміру.
Топтунша• 18 февраля 2015
Ответ дляharchushyn
как дела с продавцом? решили проблему?
я в шоке от такой самостоятельности продавца
Ответ дляТоптунша
как дела с продавцом? решили проблему?
свою провину не визнає,радить мені користуватись сантиметровою стрічкою і,оскільки,провину не визнала,йде мені на уступки і згідна на пересилку 50 на 50.а,і ще ,виключила капс лок)))