Из Кукуева я• 20 февраля 2015

Посоветуйте, пожалуйста, какой купить велосипед с ручкой?

Вы покупали велосипеды с ручкой? Если да, то какой посоветуете? Девочке 1,3.
Сеточка• 20 февраля 2015
польський дуже класний малій купляла у вигляді качечки голубо-жовтий але непомню фірми нажаль

автор Из Кукуева я • 20 февраля 2015
Ответ дляСеточка
долго пользовались?
Сеточка• 20 февраля 2015
Ответ дляИз Кукуева я
долго пользовались?
довго) роки 3 був як новий реально якщо на колеса не глянути то новий а потім позичила одній малозабезпеченій то з нього реально майже нічого не залишилось, дашка з сітки вообще немає ну і руль з колесами((( на жаль так знищила що і непродати.
Попижёновна• 20 февраля 2015
У нас профи трайк покупали 3 года назад дочке, сейчас уже сынуля младший катается, ничего не поламалось
Морковку дай• 20 февраля 2015
Краще брати з надувними колесами, їх ціна вища але вартує того. пластмасові колеса страшно тарахкотять. Наш трайк купляли на 2 роки минулого літа. Не можу сказати що необхідна річ, краще хорошу тростинку (це моя думка )