Там-тарарам• 22 февраля 2015

Хто володіє англ.мовою, зробіть мені, будь-ласка, переклад невеликого тексту

The name and complete address of the photo studio and the
date the photo was taken must be included on the back of
one photo. The photographer may use a stamp or handwrite
this information. Stick-on labels are unacceptable.
The photo with the photographer’s information must include
your name and date of birth. One photo should be left blank.
Я не можу зрозуміти: інформацію про назву та адресу фотостудії, дату, коли зроблене фото, моє ім"я та дату народження писати на одній фотографії чи на всіх фото крім однієї (так як там пишуть що одне фото має бути чистим). Дякую всім, хто відгукнеться!
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
А в кінці першого речення також пишуть про одне фото
Анонимчик• 22 февраля 2015
інфо на одному фото, це пише в кінці першого речення
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляАнонимчик
а чому в кінці пише що одне фото має бути чистим, коли фото 12штук
Анонимчик• 22 февраля 2015
дайте всю інформацію, чи це все, що є?
Аноним_Русалка• 22 февраля 2015
Его имя и полный адрес фото студии и
дату снимка должны быть включены на спине
одно фото. Фотограф может использовать штамп или рукописные
эту информацию. Stick-на этикетках неприемлемы.
Фото с фотографом, информация должна включать
ваше имя и дата рождения. Одно фото должно быть оставлено пустым.
Дочка перевела(8 лет),приблизительно так.
Анонимчик• 22 февраля 2015
нема можливості в них перепитати?
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляАнонимчик
дайте всю інформацію, чи це все, що є?
зараз додам
Электричка• 22 февраля 2015
На одному фото , на зворотній стороні , має бути вказана повна адреса фотостудї і дата , коли зроблене фото ( перше речення ) . Фотограф може використовувати печатку або ж записати від руки ( друге речення )Наклейки ( з адресою ) - не припустимі . Фото із інформацією фотографа , має також містити ваше ім’я , ппрізвище та дату народження . Одне фото має бути чистим , без позначок і записів .
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляАнонимчик
дайте всю інформацію, чи це все, що є?
Your photo must be taken by a commercial photographer
Your photos must be original and not altered in any way or
taken from an existing photo
Must have been taken within the past 6 months
Must be printed on quality photographic paper
Must be 35 mm (13/8”) by 45 mm (13/4”)
The head must measure between 25 mm (1”) and 30 mm
(11/5”) from crown to chin
Note: Crown means the top of the head or (if obscured by
hair or a head covering) the top of the head or skull
would be if it could be seen
Clients with
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляАноним_Русалка
Его имя и полный адрес фото студии и
так я так приблизно і переклала, а от не можу зрозуміти, чому інформацію писати на одному фото, і одне залишити чистим, коли фото 12 штук. Може Ваша дівчинка, щось підскаже))
Анонимчик• 22 февраля 2015
реально, вони запутали. Давайте перепитаємо в них?
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляЭлектричка
Дякую за допомогу. А Ви як зрозуміли, коли фото 12 штук, на одному писати, одне має бути чистим, а на інших 10-ти писати чи ні?
Анонимчик• 22 февраля 2015
Якщо ви не хочете перепитувати, то пишіть інформацію на одному, так як вказано в першому реченні. Решта будуть чисті
Электричка• 22 февраля 2015
Ответ дляТам-тарарам
Просто у тексті йдеться про фото в однині а не множині - чітко написано - on the one photo ( на одному фото ) .
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляАнонимчик
та я звичайно перепитаю, але думала може це мені одній незрозуміло
mama Ariadny• 22 февраля 2015
Иногда в английском языке под числительным one подразумевается неопределенный артикул a .On the back of one photo переводим -на обратной стороне фотографии,не имеется в виду одна фотография.А последнее предложение One photo should be left blank уже переводим используя числительное one-одна фотография остается незаполненной.Т.е.одну подписываем,а другую нет.6 фото подписываем,6 не подписываем.
mama Ariadny• 22 февраля 2015
Неопределенный артикль
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляmama Ariadny
Дякую!
Морковна• 22 февраля 2015
one photo. - я думаю, тут помилка. повинно бути ’...must be included on the back of each photo’. Англійська, здається, не рідна мова цього сайту, це так?

Назва та повна адреса фотостудії та дата виконання фотографії
мають бути написані на зворотньому боку однієї фотографії.

photographer may use a stamp or handwrite
this information.
Фотограф може використовувати печатку-штапм або написати цю інформацію від руки

Stick-on labels are unacceptable.
Стікери не приймаються

Фото, де є інформація від фотографа має включати ваше им´я та дату народження. Одне фото має лишитися пустим.

Це ви, часом, не на грін-кард подаєте?
автор Там-тарарам • 22 февраля 2015
Ответ дляМорковна

this information.

Stick-on labels are unacceptable.
Стікери не приймаються

Це ви, часом, не на грін-кард подаєте?
Ні, не на грін-кард. Це взагалі то чоловік прислав з Канади, з англомовної частини
Морковна• 22 февраля 2015
Ответ дляТам-тарарам
так це він, схоже, прислав на оформлення паспорту канадського і фото має бути зроблене в студії в канаді. Автор, Ви вже там?
А якще ні, то це, схоже, шось не те, що вам потрібно.
Коли моя сестра з´єднувалась зі своїм канадським чоловіком, вона такі заморочки не робила, цього не треба. Вибачте, що не по темі, але зацікавилась, то то за таке, щоб и адреса студіі там була і автограф фотографа на зворонтьому боці...