lesyutka1• 22 февраля 2015

Доброго вечора. Дорогі порадниці, порадьте, як поступити.

Купую плаття тут на сайті, у продавця рейтинг менше1, все від продавців, від покупців немає. Реального фото немає, 100% попередня оплата, повернення немає. Але ціна трохи нижча, ніж в інших продавців аналогічних суконь. В усіх, кому писала, 100%попередня оплата, повернення немає, реальних фото немає. А в мене розмір - верх 58, а низ - 54. От як обрати? Я ж не знаю, як сяде, чи підійде. Прошу з частковою попередньою оплатою, а решта наложкою, ніхто не хоче. В себе в містечку нічого не обрала. Хочу саме плаття, а не костюм. З порадами худати - проходьте мимо. Може, хтось знає, у кого можна купити на прийнятних умовах, киньте ссиль,будь ласка.
il-mari• 22 февраля 2015
стремно так покупать, может не подойти...

Polinaanna• 22 февраля 2015
Купуете на свій страх і ризик, не підішло продаете, я так роблю
kukil• 22 февраля 2015
Дайте ссылку? Размерчик хорош!
секонд• 22 февраля 2015
Обычео разница в бедрах больше.
Вверх под грудь.14-18 импорт и то чтоб лучшк тянулось.
А как длина.
секонд• 22 февраля 2015
И не дорого.
секонд• 22 февраля 2015
Вы только новое ищете вопрос
автор lesyutka1 • 22 февраля 2015
Ответ длясеконд
Вы только новое ищете вопрос
Ви можете запропонувати? Буду вдячна. Я нічого не маю проти секонда, але стан має бути дуже хорошим.
AnastasiyaS• 22 февраля 2015
Вам нужно ориентироваться по верху, низ можно будет ушить, при необходимости, я сразу об этом предупреждают покупателей, если размеры груди и бедер попадают под разные размеры
автор lesyutka1 • 22 февраля 2015
Ответ дляAnastasiyaS
Але все одно, є великий ризик, що плаття не матиме вигляду. Саме тому прошу наложку з частковою оплатою і реальне фото потрібного мені розміру, але всі відмовляють.

AnastasiyaS• 22 февраля 2015
Ответ дляlesyutka1
А как вы сможете понять по фото, подойдёт или нет? Или с наложкой? Вы сможете его на нп померять?
автор lesyutka1 • 22 февраля 2015
Ответ дляAnastasiyaS
Так, зможу поміряти. І по реальному фото потрібного розміру можна приблизно зрозуміти, чи бажаний вигляд матиме одяг.