Купую плаття тут на сайті, у продавця рейтинг менше1, все від продавців, від покупців немає. Реального фото немає, 100% попередня оплата, повернення немає. Але ціна трохи нижча, ніж в інших продавців аналогічних суконь. В усіх, кому писала, 100%попередня оплата, повернення немає, реальних фото немає. А в мене розмір - верх 58, а низ - 54. От як обрати? Я ж не знаю, як сяде, чи підійде. Прошу з частковою попередньою оплатою, а решта наложкою, ніхто не хоче. В себе в містечку нічого не обрала. Хочу саме плаття, а не костюм. З порадами худати - проходьте мимо. Може, хтось знає, у кого можна купити на прийнятних умовах, киньте ссиль,будь ласка.
AnastasiyaS• 22 февраля 2015
Вам нужно ориентироваться по верху, низ можно будет ушить, при необходимости, я сразу об этом предупреждают покупателей, если размеры груди и бедер попадают под разные размеры
Ответ дляAnastasiyaS
Але все одно, є великий ризик, що плаття не матиме вигляду. Саме тому прошу наложку з частковою оплатою і реальне фото потрібного мені розміру, але всі відмовляють.
AnastasiyaS• 22 февраля 2015
Ответ дляlesyutka1
А как вы сможете понять по фото, подойдёт или нет? Или с наложкой? Вы сможете его на нп померять?