Волшебная палочка• 24 февраля 2015
За сколько вы покупали вакуумную банку против целлюлита?мне нужна
Волшебная палочка
• 24 февраля 2015
Ответ дляmoja.shafa
Можу свою продати, мені подарували, я жодного разу не користувалась.
какие?за сколько?
moja.shafa• 24 февраля 2015
Ответ дляВолшебная палочка
какие?за сколько?
Яка фірма не знаю, була просто в целофановому мішечку. За 30 віддам, відправлю укрпоштою. Ще маю олійку для масажу протицилюлітного, запечатану. Сестра подарувала набором, але я була тоді вагітна і не ризикнула спробувати.