Доставучая• 06 марта 2015
Теперь когда показывают по телеку Кузьму, мне он кажется страшным
Его фото в соцсетях очень много, по телевизору его клипы крутят, передачи с ним, я не могу смотреть, аж мороз по коже от его взгляда.Жутко даже. Сразу переключаю. У кого еще так?
Просто красавица• 06 марта 2015
А яка класна ’Місця щасливих людей’!
Тягуча павутина зйомних квартир
І дві душі пробиті сотнями дір,
Так страшно, коли не знаєш, що завтра...
Тепер я оглядаю знаки, часи
І знаю ціну світлої полоси -
Не варто шукати винних крім себе...
Такі глибокі пісні про кожного з нас, хто задумувався про щось більше, ніж яку сорочку одягнути чи куди піти повечеряти. Дуже вдячна всім, хто пам’ятає Кузьму, говорить про нього, мені здається, доки ми його пам’ятатимемо, доти він житиме. І не настане та мить, коли такої Людини не буде з нами.
Тягуча павутина зйомних квартир
І дві душі пробиті сотнями дір,
Тепер я оглядаю знаки, часи
І знаю ціну світлої полоси -
Не варто шукати винних крім себе...