Апрель Ивановна• 28 марта 2015

Яке інтимне життя з Міреною?

За станом здоров"я, через гормональні особливості лікарі наполегливо рекомендують мені Мірену. Не так щоб критично в ній потреба, але до якого лікаря не піду - так і заводять про неї мову. Навіть на лазерній епіляції)) Мовляв, це розв´язання усіх моїх проблем.
Я досить впевнено відкидала Мірену років 5. Тепер ось знову завагалася. Чому я не хочу її? Я люблю секс, я просто залежу від нього. Після нього у мене гармонійне світовідчуття, життя здається набагато кращим, я все можу і все встигаю. Перед критичними днями, коли співвідношення гормонів міняється, сексу зовсім не хочеться і відчуття дуже-дуже кепські, просто боюся за себе, щоб не прибити когось. От я й переживаю, що з Міреною гормональний фон, може й, наладиться, але відчуття і небажання сексу буде таким як перед критичними днями. Чи так це насправді? Чи на сексуальну активність Мірена не впливає?
макс 0608• 28 марта 2015
У меня стоит 5-лет.Все ок.

Тень льва• 28 марта 2015
Мирену ставят часто чтобы уйти от критических дней, их нет, ну может день с ежедневкой, подруга поставила в 35, два года уже, счастлива, проблем нет...
Аноним Секретарь• 28 марта 2015
сколько стоит сейчас поставить Мирену?
автор Апрель Ивановна • 28 марта 2015
Ответ дляТень льва
Відсутність критичних днів мене не зробить щасливою. Мене цікавить бажання сексу при Мірені є ? і секс такий же яскравий, з оргазмами, сквірингом можливий при ній?
Мафиозная• 28 марта 2015
сквірингом - просветите, что это? Мне 35, 3 детей, а я не в курсе
Тень льва• 28 марта 2015
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну а чего ему не быть, мирена же вам не бром впрыскивает, почитайте инструкцию, википедию, а то как про секс-так кучу слов знаете. а два+два сложить- так дурочку изображаете, хотите в топ с ночной темкой? Хрень какая
Аноним Секретарь• 28 марта 2015
Ответ дляТень льва
ну например при обычных гормональных контрацептивах секса вообще не хочется - проверено, Мирена тоже основана на лечении гормонами, правда в более маленькой дозе. Так что все может быть. Мирену не пробовала, так что не подскажу.
автор Апрель Ивановна • 28 марта 2015
Ответ дляАноним Секретарь
Оце ж і я намагаюся думати логічно. Але вирішила запитати носіїв цієї штуки, але щось ніхто по суті не відповідає((
автор Апрель Ивановна • 28 марта 2015
Ответ дляТень льва
Проходимо мимо, не заздримо моєму багатому лексикону і досвіду , і не лаємося в моїй темі

Зам. зав. Анонима• 28 марта 2015
У меня тоже Мирена- все прекрасно, рекомендую...
автор Апрель Ивановна • 28 марта 2015
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую!)
Повелительница лампочек• 28 марта 2015
Ответ дляАпрель Ивановна
все у вас будет как раньше,не переживайте
у меня уже вторая мирена подряд
в ней не такие гормоны как в таблетках,
в ней гормон,который не дает нарастать слою,который отторгается при месячных,поэтому их и нет,но есть все признаки перед ними
мирена не действует на яйцеклетку и овуляцию,т.е.все как обычно,но яйцеклетке после выхода в матку не к чему прикрепиться
я сама очень люблю секс,изменений особых в желаниях не заметила
автор Апрель Ивановна • 28 марта 2015
Ответ дляПовелительница лампочек
у меня уже вторая мирена подряд
в ней не такие гормоны как в таблетках,
дякую) либонь, спробую