Вкаблучках• 03 апреля 2015
Ааааааа,спасайте!!!!
У чоловіка болить вухо,закапала борним спіртом,а він кричить пече,стріляє.Можна закапати лідокаїном?В отинум входить лідокаїн,можливо можна і так по каплі????Аптеки коло нас нема,тільки завтра щось інше куплю
Вкаблучках
• 03 апреля 2015
Перезвонила на 103, сказали перезвонити у приймальне відділення і ді´знатись чи там є лор чи нема.А там трубку не беть...
Irochka Irina• 03 апреля 2015
Автор нагрейте растительное масло в чайной ложечке,смочите ватку и в ушко,только смотрите,чтоб сильно горячее не было,тепленькое...должно помочь,а так естественно потом на приём!)