Анчо Ус• 20 марта 2013
допоможіть ПРАВИЛЬНО написати коротку умову задачі, 2 клас
24 м тканини розрізали на куски, по З м у кожному. Скільки вийшло кусків?
З задачею все зрозуміло, а от короткий запис мене завжди заганяє в кут.
Як би ви написали? В мене є свій варіант, але він мені не подобається.
Подумывающая• 20 марта 2013
Ответ дляКудряшка Сью
Слушайте, а Вашу ахинею не комментировала, и не нуждаюсь в Ващих - предложила как вариант, автор сам для себя виберет.
по постам видно, кто с детьми занимается, а кому лишь бы отметиться...
ПуГоФФка• 20 марта 2013
Ответ дляКудряшка Сью
Було - 24 м.
Розрiзали - ? кускiв по 3 м.кожный
Так по точнее
Розрiзали - ? кускiв по 3 м.кожный
Так по точнее
Именно так,нам за эту дом.работу поставили 12
Кудряшка Сью• 20 марта 2013
Ответ дляПодумывающая
Вот как раз я со своим ребенком занимаюсь, и в записи условий задач мы еще не ошибались.
Свои комментарии попридержите для себя, автор сам разберется, что ему выбрать.
Кудряшка Сью• 20 марта 2013
Ответ дляПодумывающая
Уважаемая , посмотрите пост 23 и 32 - им за это 12 поставили.
Анчо Ус
• 20 марта 2013
Дякую всім, так як пішли розбіжності в думках, то я таки подзвонила вчительці.
У неї все просто)))
1к-3м
?к-24м
Можливо, що в кожної вчительки свій стандарт, але дякую ВСІМ, хто взяв участь у роздумах)))
Гарного вечора ВАМ!
У неї все просто)))
1к-3м
?к-24м
Гарного вечора ВАМ!
Анчо Ус
• 20 марта 2013
Ответ дляelenkaaaa
3м - 1кус.
24м - ?кус.
Вчительки варіант - це фактично те саме, що Ви і сказали.