неДоПриличий• 18 апреля 2015

Прошу прощения за поведение своей свекрови

тут була тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-936842 ...стільки всього написали, а головне аж дико читати відповіді моєї свекрухи, чоловік повернеться скоро я і не знаю Варто йому показувати чи ні її "шедеври" про те,що це вона не має сумніву, всі її вислови, логіка та порівняння - вона і вжиття так ж груба і не вихована у своїх висловлюваннях)
Улыбчик• 18 апреля 2015
Не переживайте. Все поняли что она не от большого ума пишет. Будьте умнее и сильнее нее.

Коробка с карандашандрами• 18 апреля 2015
прощаю
и желаю ума набраться-и вам и мужу--который дурак-слушает вас дуру-и читает советчицу
всі її вислови, логіка та порівняння - вона і вжиття так ж груба і не вихована у своїх висловлюваннях)-------ПОДОБНОЕ ПРИТЯГИВАЕТ ПОДОБНОЕ--вы сами такие-с себя начинайте
Просто каралева• 18 апреля 2015
а с чего вообще все началось?
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
прощаю
послухайте, давайте не переходить на такы низькы для дорослих людей речі, як ображати один одного.Нічого я чоловіку не казала ще, навпаки я вагаюсь варто чи ні це робити.Вона доросла жінка і хоча таку дурість зробила вона,соромно за неї МЕНІ.Уявляю, як чоловіку буде не приємно,але знаючи її гадаю, що вона це зробить перша при цьому буду все по -своєму ’пояснювати’
СиренаФеоктистовна• 18 апреля 2015
автор тихо сам с собою ...
Ватный Пупс• 18 апреля 2015
что за бред?. я видать начало пропустила.
девочки, мы теперь переписываемся в названиях тем, друг-друга обругать и поизвиняться в одной нельзя??
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
але ж я не її обирала(по -вашому розумінню притянула)- я борала її сина, який до речі, навіть до мене був молодим хлопцем який САМ пішов від батьків і жив окремо -це була його мрія,жити окремо..Треба навчитись приймати рішення своїх близьких і не бути заздрісними до чужого щастя або просто єгоїстами
Скомуниздила• 18 апреля 2015
Девушка,успокойтесь, я не ваша свекровь!Это совпадение очередное!Честно !Не переживайте,просто наши темы в одно время появились на советчице!

Солнечный зайчик• 18 апреля 2015
а чего вы со свекровью с одной страницы ходите на кидстафф ?
Ответ длянеДоПриличий
так-його сина,а з сином ви притянули таку маму--варту задуматися-можливо-щоб ви такою не були із своїми дітьми
кожна людина-кожна зустріч-то нам урок по життю
Ответ дляСкомуниздила
вот это супер!в точку)))))0
Ватный Пупс• 18 апреля 2015
хаха) вспомнила высказывание одной знакомой: ’ у моего мужа только один недостаток - его родители!’ )))
Солнечный зайчик• 18 апреля 2015
мда, еще пару месяцев на советчице, и я- любимый пациент на Фрунзе
ПотеряласЯ Я...• 18 апреля 2015
Мар’яша , не парься - свекровь это диагноз
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
не зрозуміла - з якої одної страниці? я вже 3 роки зареєстрований користувач тут на кідстафі, вона знає, що я тут і продаю і сама собі купую...як вона зареєструвалась я не знаю, може як покупець, або просто, поговорити у таких темах
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляКоробка с карандашандрами
згодна, після Ваших слів,гадаю не буду нічого казати чоловіку...питання це не вирішить, його тільки буде жаль,що переживатиме за маму
Солнечный зайчик• 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
ну, как-то же Вы определили, что это именно Ваша свекровь писала, оттго и предположение, что она с Вашей страницы анонимно тему завела.
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
дякую, стараюсь...просто не приємно,слід навчитись самодисципліні і вмінню не реагувати на подібні речі

Молчунья• 18 апреля 2015
а с чего началось? где первая тема?
Просто каралева• 18 апреля 2015
так а чего она на вас ополчилась?
Уси-пуськи• 18 апреля 2015
И у вас и у свекрови мания величия - одна тему завела, что-то брякнула ни о чём, вторая ссылку на неё даёт, голову людям морочите ребусы разгадывать что у вас там и к чему. Или грызитесь дома или нормально объясняйте в теме суть вопроса - и одна, и вторая.
Уси-пуськи• 18 апреля 2015
И при чём здесь муж? Он на кидстафе отслеживает ваши переписки?
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляСолнечный зайчик
ми буквально за джекілька годин до цього мали не приємну розмову, вона мені казала не приємні речі- я також не мала терпіння просто промовчити, розуміючи, що людина старша за мене і у нас різні погляди...я у відповідь на образи накшталт ’необхідно більше уваги приділяти сину,дому і т.д’ не змовчала і навела приклади з яких випливає, що в цьому плані у мене чоловік ’з іголочки’ одягнутий,завжди наглажу, накрахмалю, готує по дві три страви до обіду, у домі порядок - і ще й заробляю...не набагато менше ніж чоловік,але мені подобається моя справа, я стараюсь жити багатогранним життям, всі свої проблеми вирішую сама, до батьків не звертаюсь я - доросла мені вже 26р, навпаки намагаюсь їм допомогати вже і вони теж дуже самостійні і адекватні люди - у наше життя не лізуть, ми насолоджуємось спілкуванням.Для моїє мами мій коханий - НАЙКРАЩИЙ, В ЖИТТІ НЕ ТО ЩО ЗАУВАЖЕННЯ НЕ СКАЖЕ АЛЕ ПІДБОДЬОРИТ...А вона(СВЕКРОВ) все прийняла на себе, всі мої слова перевернула,що ніби вона (сверуха) за моєю думкою нічого не робила у молодості і взагалі була поганою мамою, дружиною, грошей не заробляла і зараз навіть не заслужила на повагу.ОТ ТАКА БУЛА РОЗМОВА У ТРЬОХ СЛОВАХ і десь через хвилин 40 тема на кідстафі: ’И тебе того-же , моя любимая невесточка!!!!!Пусть другие решают’
Молчунья• 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
честно говоря, не вижу связи между разговором и созданной темой
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляУси-пуськи
СУТЬ ПИТАННЯ: БУЛА НЕ ПРИЄМНА РОЗМОВА З СВКЕРУХОЮ ( ТЕМА -ПОБУТОВА,ХТО ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ І ЯК ТРЕБА ЖИТИ) в результаті я закінчила розмову словами про те, що моє життя (спосіб, ртим,наповненість) повністю влаштовує його сина і що я встигаю реально зробитичоловіку приємну затишну осілю, при цьому зароблюю гроші і намагаюсь розвиватись..Вона образилась і прийняла на власний рахунок все...потім виставила в темі...
автор неДоПриличий • 18 апреля 2015
Ответ дляМолчунья
просто прочитавши всі вислови я розумію,що це вона.Моїми останніми словами у нашій розмові були:Зі сторони всі бачать,що у нас з Вашим сином все добре, не вмішуйтесь будь -ласка і не шукайте недоліків в нашому житті..Всі проблеми ми вирішуємо самі - ми дорослі,мене так батьки виховали..Ми жодного разу до Вас не прийшли з якоюсь проблемою..зі сторони відніше зверніться за порадаю з приводу Вашої поведінки і тут тема..
rosoha• 18 апреля 2015
А как Вы идентифицировали автора- анонима со своей свекровью?
Молчунья• 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
ой, та бог с ней, вам не всё равно? Игнорьте, это самое обидное, что вы можете сделать
Бабушка-байкерша• 18 апреля 2015
Ответ длянеДоПриличий
А вы вместе живете?