Аноним• 15 июля 2012

Музика в кабаку після 22. 00

Мій будинок знаходиться через дорогу від нічного бару де влаштовують весілля практично кожні вихідні.І ці свістоплаяски гудять до 2 а то йс буває до 6 !!! ранку.спати не можливо-звук такий наче це сусіди знизу магнітафон слухають.Я по вихідним теж працюю.Вже сил нема слухати оті дурацькі пісеньки хто родився в квітні..і по три рази ото!!!
яким чином можна повпливати ?ясне діло,що йти розбиратись-це немае сенсу-оскільки пошлють подалі в кращому випадку.я нічого проти немає гульдебосів до 00.00 але після опівночі це капєць...навіть звук свого мікрофону не стишують...
Аноним• 15 июля 2012
Викликайте міліцію.
velikiy32@rambler.ru• 15 июля 2012
вообще есть закон,насколько я знаю.если развлекательные заведения находятся в спальном районе,вблизи жилых домов-музыку имеют право крутить только до 23-00.попробуйте позвонить в защиту прав и проконсультироваться,вам дадут нужные телефоны,куда вы можете обратиться и написать свою жалобу
Аноним• 15 июля 2012
сходіть в міську раду.
Аноним• 15 июля 2012
Ответ дляvelikiy32@rambler.ru
а по якому номеру дзвонити може знаєте?і там не висвічується мій мобільний(дом.нема тел.)
днепрянка• 15 июля 2012
Та же проблема, что только не писали и куда только не ходили , все без толку. Максимум на 2 дня утихают, а потом снова свистопляски до 4 утра , а то и до 6 . Закрываем окна, баррикадируемся )))
Аноним• 15 июля 2012
в таку жару закрити вікна-двері то вже можна і переїхати в інший район))))
пляски зазвичай по вихідним..але я працюю по вихідним.виспатись не реально..потім весь день ходиш як мелена..
днепрянка• 15 июля 2012
Тогда беруши в уши )
Или устроить пожар )))))
А ходить куда- то , попробуйте, может у Вас получиться повлиять на них.
Аноним• 16 июля 2012
колективну скаргу всім будинком думаем написати.йдемо до голови ОСББ
Машуля2010• 22 июля 2012
У на була аналогічна ситуація-ми написали колективну заяву і звернулись до голови облдержадміністрації-через тиждень це питання було вирішено! Скоро вибори-вас обов’язково вислухають і допоможуть! Успіхів!
Аноним• 29 июля 2012
Дякую!Ми й досі воюємо...вже обіцяли тихше це все проводити..поки що зовсім не гучно лабухи лабають...далі побачимо...