У кого такое было• 23 апреля 2015

Скілбки платите за робочі зошити і книги у школі на 4 кл?

Добрий день, якщо у вашій школі користуються робочими зошитами, скільки коштують ?
І ще одне питання, вам виставила школа рахунок за комплект книг на 4 клас, якщо так, то яка ціна?
автор У кого такое было • 23 апреля 2015
Вибачте за помилку))Скільки

Автопортрет нурофена• 23 апреля 2015
было родительское собрание,
специально спросила на счет учебников на следующий год - сказали, что школа полностью укомплектована, будут раздавать бесплатно.
Единственное, что необходимо прикупить - это английский.
ЖаннаНеАгузарова• 23 апреля 2015
у нас якщо будуть купляти книжки то тільки-матем.,укр.мову,анг.,природу,читанку,і відказуемося від зошотів по укр.мові та матем
Українські речі для малечі• 23 апреля 2015
До речі в нас теж сказали, що ніби для 4 класу будуть безкоштовно, школа купить. За зошити не знаю, та десь в районі 250грн. В мене сусідка працює в школі, каже їм сказали суму 700грн, поживем побачим. Англійську купуємо самі хочем нову, хочем б/у. На англійський здаємо окремо.
Ответ дляАвтопортрет нурофена
было родительское собрание,
На четвертий і сьомий школи не укомплектовані.
Netaly79• 23 апреля 2015
500 грн книги, тетради на печатной основе и дневник.
Оксана Р• 23 апреля 2015
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Мне учитель украинского класса сказала что учебники для украинских классов будут,а вот с русскими проблема...

На тетрадки с печатной основе 4кл и 1 класс сдали по 250грн