Мамулька• 27 апреля 2015
Хочу виговоритись! Подруги
Доброго дня дорогеньки. Хочу виговорить, прошу не сміятись з мене!
Почну все з початку, обіцяю багато не писати)
Є дві дівчини, з якими я спілкуюсь Л. і В. ( почалось з того шо наші чоловіки дружать). З однією довго вже підтримуєм зв"язок, а інша недавно, з тою іншою В. мені легше в спілкуванні,а Л і В між собою не сильно між собою спілкувались. В. народила донечку і взяла Л за куму, до такого повороту ніхто не був готовий. Ми з чоловіком були в В. на вихідних в гостях, сьогодні дзвоне до мене Л. і розпитує ну як ми погостювали. В мене таке враження що ці дружні відносини які склались між Л. В. і мною не стправжні і вонни добре мене об...ть. Я там як третій лишний між ними
Гороховая• 27 апреля 2015
Ответ дляМамулька
чогось так обідно( не знаю може я себе накрутила....
А вы себя не накручивайте хвалите и одну и вторую той и той! И все будет ок) перестанут обсуждать! зазнаются обе
Форс мажор• 27 апреля 2015
надо было имена выдумать, эЛ Вэ МэБэ
прочла, простите с трудом что-то поняла..
УлыбАчка• 27 апреля 2015
Ответ дляМамулька
ревнуете?
Просто каралева• 27 апреля 2015
вельмишановна, ну нахороба грузити свою голівоньку тим сміттям?
у вас є своя сім´я, а все інше - то декорації...які іноді треба змінювати)
так шо живіть своїм життям, і не переймайтесь всіми отими дурними тьотками, які полюбляють обгадити і т.п.....така якість людини не від великого розуму...на жаль...
Пошаманю• 27 апреля 2015
Ответ дляМамулька
рвите эту ,,дружбу,,чем раньше ,тем лучше.я недавно была в вашей ситуации,послала на х..й двоих.если б вы знали как они меня за спиной обсуждали....с одной 10 лет знакома,с другой 6,а они год назад начали общаться между собой))))ничего хорошего не будет