Tanya_sun• 30 апреля 2015

Фортепіано - хтось продає в м.Київ, Бориспіль, Бровари?

Можливо, хтось продає фортепіано (не вбите), розгляну ваші пропозиції, ідеально - Бориспіль, але можливо і Київ, Бровари, щоб доставка не золотою виявилась, дякую!
iskrovaja• 30 апреля 2015
Собираюсь продавать. Но оно у меня немецкое,дубовое, с чугунной плитой. Тяжеленное,но и звук не Украины...Дешево не будет. И это пока мысли...очень тяжело оторвать от себя оторвать, а дочка не захотела заниматься...

автор Tanya_sun • 30 апреля 2015
Ответ дляiskrovaja
Якщо надумаєте - пишіть, розглядаю і такі варіанти, знаю, що таке німецьке фортепіано.
Электричка• 30 апреля 2015
Автор я у чоловіка спитаю контакти, він 2 роки назад купував у Києві для своєї доньки піаніно б.у + транспорт до Борисполя+підйом на поверх. Не закривайте тему до завтра
Тульский пряник• 30 апреля 2015
Там девочка бесплатно отдает,посмотрите в разделе отдам даром)
Тульский пряник• 30 апреля 2015
https://www.kidstaff.com.ua/tema-13628381.html
автор Tanya_sun • 30 апреля 2015
Ответ дляТульский пряник
запитала в неї більше фото, бо так по закритому фортепіано по одній фотці важко сказати, в якому воно стані)
автор Tanya_sun • 30 апреля 2015
Ответ дляok1904
Добре, дякую, тему не закриватиму.
Электричка• 30 апреля 2015
Ответ дляTanya_sun
Добре, дякую, тему не закриватиму.
Ще надрукуйте обявку саму просту, розклейте по зупинках в місті- дуже дієвий спосіб знайти необхідне. Я так купувла велосипед: в пятницю розклеїла 10 об’яв маленьких по зупинках маршрутки, а в неділю мій син вже катався на велосипеді)): люди дзвонили нам у суботу, то нам навыть додому завезли велосипед(досить пристойний, хоч б.у). Але майте на увазі, що обявки довго не висять(дощі, іншими заклеюють) треба оновляти через 4-5 днів