Можливо, хтось продає фортепіано (не вбите), розгляну ваші пропозиції, ідеально - Бориспіль, але можливо і Київ, Бровари, щоб доставка не золотою виявилась, дякую!
Ответ дляiskrovaja
Собираюсь продавать. Но оно у меня немецкое,дубовое, с чугунной плитой. Тяжеленное,но и звук не Украины...Дешево не будет. И это пока мысли...очень тяжело оторвать от себя оторвать, а дочка не захотела заниматься...
Якщо надумаєте - пишіть, розглядаю і такі варіанти, знаю, що таке німецьке фортепіано.
Электричка• 30 апреля 2015
Автор я у чоловіка спитаю контакти, він 2 роки назад купував у Києві для своєї доньки піаніно б.у + транспорт до Борисполя+підйом на поверх. Не закривайте тему до завтра
Электричка• 30 апреля 2015
Ответ дляTanya_sun
Добре, дякую, тему не закриватиму.
Ще надрукуйте обявку саму просту, розклейте по зупинках в місті- дуже дієвий спосіб знайти необхідне. Я так купувла велосипед: в пятницю розклеїла 10 об’яв маленьких по зупинках маршрутки, а в неділю мій син вже катався на велосипеді)): люди дзвонили нам у суботу, то нам навыть додому завезли велосипед(досить пристойний, хоч б.у). Але майте на увазі, що обявки довго не висять(дощі, іншими заклеюють) треба оновляти через 4-5 днів