Разведка Маша• 07 мая 2015
Зависли гроші в Енергобанку. Хтось може допомогти...
порадою чи контактами ? На фірмі мого чоловіка зависли гроші, немала сума. Зараз в бізнесі і так важко, а тут ще й всі оборотні гроші заморозились Може хтось підкаже - як можна повернути хоча б частину - може з кимось домовитись у кого є кредит? чи треба домовлятися з менеджерами? Хто мав справу з цим банком і може щось порадит и - напишіть Дякую !
Зарядка для хачапури• 07 мая 2015
не хочу вас засмучувати, але ніхто не допоможе, кошти юридичних осіб повертають лише в азі ліквідації банку в третю чергу, а на неї, як правило, грошей не хватає.
Воленс-неволенс• 07 мая 2015
Ответ дляРазведка Маша
Київ
Завтра спрошу у мужа(уже спит)
но по откату может занять до 50% от суммы аж, причем себе он ничего не берет, просто даст контакты кто этим занимается
Оставте свой имейл
Воленс-неволенс• 07 мая 2015
Ответ дляРазведка Маша
tekstilopt@ukr.net в боргу не залишимось Краще синиця в руці...
Завтра напишу, даже если не занимаются этим банком.
Месяц назад по ФиК и энергобанку прошло все норм и в рамках закона все, есть лазейки
Но я так далека от этого всего)
Муж когда объясняет - в одно ухо влетело, в другое вылетело(
Но я так далека от этого всего)
Разведка Маша
• 07 мая 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
Но я так далека от этого всего)
дякую, будемо чекати листа
Мадам БрЮшкина• 07 мая 2015
Блин, а мне дельта банк давно денег должен. Так вышло не успели во время забрать, а теперь ’понять и простить’?
Разведка Маша
• 07 мая 2015
Ответ дляВоленс-неволенс
Завтра спрошу у мужа(уже спит)
Оставте свой имейл
листа від Вас поки що немає