Хотіла замовити велосипед на ОЛХ, не люблю цей сайт, ні відгуків про продавців, ні рейтингу, та все ж більший вибір і саме там знайшла те що хотіла. Домовилися про накладний платіж і передоплату в 200 грн. Продавець написала номер карти, але не написала прізвище, я ще перепитала за прізвище та вона чомусь не відписала. Я перевела гроші на вказаний номер, тим більше ім"я в профілі і власника карти співпали. Написала продавцю про оплату, вона відповіла, що гроші не поступили, а потім додивилася і заявила, що вона помилилася в № карти...тепер ніби перешле за свій рахунок. Вже другий день чекаю на № декларації..поки що не відповідає.
Як гадаєте можна повернути помилково не туди перераховані гроші, наприклад написати заяву в Приват ??? сума не велика, та все ж...
Тут надолго• 07 мая 2015
Боюсь что будите вы свой заказ ждать теперь долго и нудно-вас очевидно что развели,вот так с каждго по 200 грн и продавец насобирает себе приличную сумму, а что не тот номер карты дала, она вас обманула, что бы усыпить вашу бдительность, что бы вы ее сейчас по тем данным не искали, но хоть 200 грн потеряли, а могли бы больше по полной предоплате
Снежана Денисовна• 07 мая 2015
Ответ дляМаша_02
жаль , давно купляю через інтернет, раніше такого не було, а цього року вже втретє((((
очень тяжелое время, мошенники как никогда активизировались
Крапипопка• 07 мая 2015
как можно вестись на такие разводы??? как можно слать деньги даже не спросив фамилии владельца? за остальное молчу. Никто вам еньги не вернет, банк тем более, потому что если бы так можно было, то каждый бы оплачивал, а потом возвращал типа не туда отправил
Крапипопка• 07 мая 2015
Ответ дляМаша_02
і життя вас нічого не вчить??? ну от ніколи не зрозумію як так сліпо можна вірити і вестись на халяву
Ответ дляКрапипопка
Вона після того написала правильне прізвище...
Ответ дляКрапипопка
Та якось ціна -якість буди адекватні, не просити ж мені скан паспорта...
Вперше тут пролетіла і продавець була з високий рейтингом, а товар просто не прислала..
Крапипопка• 07 мая 2015
Ответ дляМаша_02
після вашої проплати, а повинна була ДО
Крапипопка• 07 мая 2015
Ответ дляМаша_02
дайте ссилку на неї
Аноним Секретарь• 07 мая 2015
Я один раз тоже ошиблась, перевела сумму не на ту карту, в Привате выяснила номер тел. держателя карты, и попросила возврат. Мне вернули, конечно на пару гривен меньше (комиссия), но все же вернули. Главное в банке выпросить номер тел., так они не имеют права разглашать информацию.
Крапипопка• 07 мая 2015
Ответ дляМаша_02
цю з кідстафу??
зі сландо, можна і цю що інші не попались
Крапипопка• 07 мая 2015
Ответ дляАноним Секретарь
не думаю что мошенник разрешит привату зделать возврат денег)
Ответ дляМаша_02
Сюда ссылочку можна. Я тоже месяц назад покупала трехкалесный с ручкой. После 3го звонка решила искать только в своем городе. Где норм цена 100% развод был. И в нашем городе нашла одного, на вопрос куда подьехать забрать, ложил трубку.